Příští týden uvidíte (39. týden)

20.09.2009 15:59

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//550148.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

A je to tady! Co? No přeci neděle a to znamená, že za námi je další týden a před námi je týden nový, pro někoho dobrá zpráva, pro někoho špatná zpráva. Pro fanoušky Ulice je to určitě dobrá zpráva, protože už jenom jeden den a je tady opět Ulice, rozhodně se máme na co těšit, v příštím týdnu totiž Ulice přivítá dvě nové postavy a jedna přijde už zítra, takže si určitě následující článek přečtete, dozvíte se mnohem více, vítejte u týdeníku Příští týden uvidíte.

V pondělí se Nekoneční budou muset definitivně rozloučit s rodinnou atrakcí, s koulí smrti, se kterou Nekoneční každý rok vyráželi na turné. Boris kvůli tomu hodně řádí a bude si muset uvědomit, že usazení jeho rodiny v Praze nebude na krátkou dobu. Otec zuří a syn se baví. Ten syn je Max, ten totiž náhodou narazí na Zuzanu a hned si padnou do oka... Radek Mastný se nevzdává, pod velkým tlakem je nejen Gábina, ale i Lenka. Která se, ale do ničeho nechce plést, ale zároveň by ráda Gábině pomohla... Coolna se konečně rozjíždí, přicházejí nový a nový lidi, aby se do Coolny přišli bavit. Matěj dělá DJ a Terka se nabídla, že Benovi pomůže za barem. A Ben? Ten je v sedmým nebi, vypadá to, že se zamiloval... Nenechte si ujít Ulici v pondělí, kdy přijde do Ulice nová postava Vanda.

V úterý se Ben od základů změní, všichni budou jen koukat, co se to s Benem děje. Stalo se mu snad něco? Ne, vše zavinila Vanda, když Benovi dala malou tabletku a jak se Ben hned změní... Simona toho už má dost, Sochora se musí co nejdříve zbavit, jenže jak? Simona je naštvaná ještě víc po té co se dozví, co o ní Sochor vykládá u Henryho... Lenka se rozhodne, že Gábině pomůže a vypraví se na radnici, aby si osobně promluvila s Radkem Mastným, na radnici ale narazí na jeho ženu Denisu, se kterou již měla dost ostrý konflikt. Na čí straně zůstana Denisa Mastná?... Dívejte se i v úterý a dozvíte se víc.

Ve středu se situace kolem Gábiny trochu změní. Její nevlastní matka Denisa se totiž bude zdát jako rozumná žena a je ochotna Gábině podat pomocnou ruku. Gábina je moc nevěří. Protože vše "zavinila" Lenka, tak si na ní Mastný došlápne, zdá se mu, že se Lenka moc montuje do jeho rodiny... Světlana má stále velké deprese, po tom co prožila v červnu se není ani čemu divit. Lumír by chtěl Světlanu nějak rozptýlit a na radu své sekretářky začne Světlaně hledat práci. Jenže kde? Na radnici nic volného není a Stárek je rád, že nemusí propouštěte. A to Světlanu ve čtvrtek čeká soud o její nevině v případě Vráťova zabití... Volat polici se Simoně nechce, ale jak Sochora dosta ven? Možná by mu mohla zabavit ovladač od televizi, ale je to dobrý nápad? Zvlášť, když Sochor seděl za napadení... Pokud se budete dívat na Ulici i ve středu, tak se dozvíte mnohem víc.

Ve čtvrtek se bude experimentovat. Vyvolávání duchů není taková hračka a nemělo by se s tímto zahrávat, Simona se Sochorem to ale zkusí. Simona má jasný cíl, chce tímto vyhodit z bytu Sochora, ale co se stane při vyvolání duchů by nikdo nečekal... Na gymnázium přichází nový spolužák Vojta. A hned vyvolá velký zájem ostatní, tedy hlavně dívek a zrovna takové nezadané Tereza přijde Vojta velice atraktivní... Hrdina nebo vrah? Podle Lumíra je Světlana jednoznačně hrdinka, ale Světlana se tak necítí i když soud rozhodl o její nevině, na oslavy náladu nemá. Vždyť přeci zabila člověka a druhý zemřel kvůli ní... Chcete-li vidět nového spolužáka, tak se určitě dívejte ve čtvrtek na Ulici.

V pátek si Světlana uvědomí, že život jde dál. Když Světlana dostane odpověď na dopis, ve kterém učinila poslední pokus kontaktovat Ingrid, tak se v ní něco zlomí, něco co jí pomůže uvědomit si, že život jde dál. Mrtvým už nikdo nepomůže a ona ještě žije... Ani Pepanův duch, který na vlastní oči viděli Sochor a Simona nepřinutí Sochora opustit byt Pavliců. Spíše naopak, Sochor stále čeká až Simona podepíše žádost o rozvod, ale Simoně se do toho nechce, raději by viděli, jak se Sochor loučí s jejím bytem... Vypadá to, že jiskření mezi Vojtou a Terezou nebude to pravé zamilované jiskření, ale mezi nimi se spíš rozpoutá malá osobní válka. To mezi Matějem a Theou to jiskří daleko více. A Matěj má o Theu stále větší zájem... Určitě se tedy dívejte i v pátek na seriál Ulice.

Malá otázka na ostatní? Víte kdy začíná seriál Ulice? Samozřejmě, to ví určitě každý, Ulice začíná každý všední den přesně v 18:30, proto si tento čas už zarezervujte při televizi na každý všední den. Příští týden bude jako vždy hodně zajímavý a těšit se můžeme na dvě nové postavy na Vandu a na Vojtu, náš web vás samozřejmě bude i nadále informovat o nových postavách.

Zpět