Příští týden uvidíte (40. týden)

28.09.2009 15:14

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//552511.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vítám vás u dalšího vydání našeho pravidelného týdeníku příští týden uvidíte, tentorkát se podíváme na již 40. týden. A co nás všechno čeká příští týden v Ulici? Jako vždy je toho opravdu hodně, proto pozorně čtěte každý den a budete vědět mnohem víc, ještě připomínám, že Ulici můžete vidět každý všední den přesně v 18:30, tak se určitě dívejte a teď už se můžeme podívat na to, jak to bude příští týden v Ulici.

V pondělí uvidíme, jak se Thea a Matěj sbližují, jiskří to mezi nimi již od prázdnin, ale teprve teď si Matěj uvědomuje, že má o Theu velký zájem... Bedřich má velkou smůlu. Dílnu má plnou rakví a ne ne se jich zbavit. Zákazníci mu neplatí a on musí zaplatit nájem dílny a také uživit rodinu. Budou mít konečně Liškovi štěstí?... Renata má nápad, přišla na to, jak se zbavit Sochora. Simona si myslí, že toto se Renata nepovede, ale jak bude překvapená, když uvidí, že sbalit Sochora nebude pro Renatu takový problém. Ovšem Simona, ta začne žárlit... Tak se určitě dívejte v pondělí na Ulici.

V úterý uvidíme, jak se Sochor chytl na udičku Renaty a teď se chová jako tokající tetřev. Simoně se to, ale moc nelíbí, začíná žárlit, ale nechce si to přiznat, proto se bude jen naštvaně dívat, jak Renata laškuje se Sochorem... Vztah Matěje a They se bude pěkně rozvíjet, moc jim to spolu sluší a toho si všimnou i ostatní, třeba Vojta... Že má Bedřich velké finanční problémy už víme, má ale jedno velké štěstí, hodnou manželku a moc hodné děti Emu a Františka, kteří se budou chovají jako bezproblémové děti. Ale, i takové štěstí nemusí trvat věčně a to hlavně v případě Františka. Se svým kamarádem Boriskem si budou hrát na upíry a kde jinde by se na upíry dalo hrát, než v Bedřichově dílně plné rakví... Určitě se dívejte i v úterý na Ulici a uvidíte mnohem víc.

Ve středu spatří Bedřich ve své dílně opravdový ples upírů. To co si dovolili Borisek s Františkem je moc a tak Bedřich každýho zpohlavkuje, také si to oba zasloužili, mohlo se klidně stát i neštěstí, vždyť měli zapálené svíčky v dílně plného dřeva... Sochor je nadšený, myslí si, že o něj mají ženy velký zájem, škoda že nemá ani tušení, že Renata kolem něj poskakuje jen kvůli Simoně, která je podle plánu má přichit při nevěře... Thea s Matějem jsou šťastní, ale Matějovi to nějak nestačí a Thea si začíná uvědomovat, že Matěj chce něco víc. Proto Thea pro Matěje připraví romantickou večeři u Jordánů, jak to ale dopadne?... Nenechte si ujít i středeční Ulici.

Ve čtvrtek se z ošklivého káčátka stane krásná labuď, ale v případě They, ta se rozhodne, že musí se sebou něco začít dělat a tak ji její sestra Libuška pomůže změnit se k nepoznání a Thee se může stát královnou večírku v Coolně, aspoň tak bude vypadat v Matějových očí... Situace u Lišků je už hodně špatná, Bedřich už sám dluží peníze a finančí situace se už nedá utáhnout. Proto se Anička rozdhodne, že si začne hledat další zaměstnání... Renatinin plán by se měl dnes uzavřít, stačí už jen vylákat Sochora na rande a ten pravý okamžik informovat Simonu... Jak toto dopadne? To uvidíte už ve čtvrtek.

V pátek se můžeme těšit na to, jak dopadl plán Renaty. Vypadá to, že Sochor opravdu miluje Simonu a s Renatou si nič nezačal, ale tomu Simona nevěří a jen těžko jí bude Renata vysvětlovat, že opravdu k ničemu nedošlo. Sochor se, ale dnes dozví, že všechno na něj bylo jen narafičeno a přímo v kadeřnictví začne velká mela... Kapitán Bařinka se jako školník osvědčil. Učitelé si ho zamilovali, jak je zdvořilý a má velký respekt u žáků. A pana Bařinku práce ve škole moc baví. Dobrá nálada ho rychle opouští a to když Nyklová bude chtít prodloužit svou permanentku do bazénu a dokonce chce stejnou výhodu i pro Růžu... Anička bude uklízet u Henryho v hospodě a toho si všimnou místní štamgasti a hned si rýpnout do Bedřicha, že je vyžírka, na kterého musí žena pracovat.... Tak se určitě dívejte na Ulici i v pátek.

Příští týden bude tedy opět velice zajímavý, proto si ho nenechte ujít, Ulice se vysílá každý všední den a pokud nechcete o nic přijít, tak se určitě každý všední den dívejte, pokud by vám přeci jen nějaký díl utekl, tak nezapomeňte, že si ho hned druhý den můžete přehrát ve videoarchivu TV Nova na adrese tv.nova.cz.

Zpět