Příští týden uvidíte (8. týden)

15.02.2009 13:41

Kuba

Dnes je neděle a vychází další číslo našeho pravidelného týdeníku příští týden uvidíte. Dnes se podíváme již na 8. týden v roce 2009. V tomto týdnu se v Ulici budou opět dít věci, včetně fotbalu, Lumíra na radnici, výsledky sázky pana Peška a Lojzy nebo sázku Gábiny, Kristýny a Elišky, tak si pořádně vše pročtěte.

V pondělí se dozvíte výsledky nedělního prvního fotbalového zápasu mužstva z Ulice. I když kvůli fotbalu musela být zavřená hospoda, tak většina štamgastů byla ráda, že tým z Ulice vyhrál. Ale chce to i tak velký a náročný trénink, kapitán Olda se pustí do trénování.... Lumír oficálně přebýrá funkci místostarosty a na radnici získává vybavenou kancelář a také sekretářku, ovšem celá funkce má jeden háček. Lumír bude muset pracovat... Mezi Kamilem a Vojtěchem to vře mnohem více. Pan Bařinka se již smířil s tím, že ho Kamil opustil a s pomocí Boženy Puklické sbalí Kamilovi poslední věci, Kamil to bude ale brát jako opravdový vyhazov a naštve se ještě více a to nejen na otce, ale hlavně na Boženu. Dívejte se v pondělí a dovzíte se víc.

V úterý bude Kamil za pomocí svého kolegy Ďura pátrat kdo je Bořena Puklická. Kamil má podezření, že jde o sňatkovou podvodnici a tak pátrá a pátrání ho přivede až do školy, kde se doví celou pravdu. Božena se rozhodně usmířit rozhádaného otce a syna... Blíží se den, kdy pan Pešek odjede nahlédnout do archivu, kde se podívá do své složky a konečně se rozluští hádanka, která poslední dobou koluje Ulicí.... Lumír si pomalu začíná uvědomovat, že funkce místostarosty nebude jen tak jednoduchá, jak si on sám představoval. Práce má nad hlavu, ale je rád, že si ho má vzít do parády vizážistka a udělat z něj "člověka" jak tedy toto dopadne? Sledujte Ulici v úterý a uvidíme.

Ve středu to Lumír na radnici nebude mít lehké, měl napsat článek přímo pro starostu, ovšem článek neprojde přes Lumírovi asistenku Denisu Mastnou, je si jistý, že tato osoba by mu mohla jen uškodit, chce se ji zbavit, ale zabrání mu v tom starosta, sám Lumír nakonec zjistí, že s manželkou Radka Mastného by si mohl nakonec rozumět... Nyní je řada na Kristýnu. Uběhl měsíc co se holky vsadila, která z nich uloví Hynka, Gábině se to zatím nepodařilo, tak v lovu bude pokračovat Kristýna a začne hned při hodině tělocviku... Pan Pešek odjede do archivu nahlédnout do své složky. Miriam je doma mezitím jako na trní a čeká s jakým výsledkem Vlasta přijde.... Dívejte se i ve středu a kromě tohoto uvidíme mnohem více.

Ve čtvrtek to přijde. Sázka mezi Vlastou a Lojzou je u konce. Vlasta přišel s výsledkem z archivu a sázku bohužel prohrál Vlasta, bude muset sedět celý den v hospodě s cedulý, která obsahuje Vlastovu minulost. Miriam ale Vlastovi stále důvěřuje, i když ji velice vrtá hlavou, jak to tedy s Vlastou doopravdy bylo, když on sám stále tvrdí, že je nevinný.... Jarda se před pár týdny rozešel s Bedřichem ne zrovna v dobrém, ve čtvrtek se znovu potkají a Jarda Bedřichovi předloží vyučtování zakázky a oba se usmíří, Jarda má dokonce pro svého kamaráda další nabídku a to velice zajímavou, ale přijde ji Bedřich?.... I když Gábině vypršel čas na ulovení Hynka, stále se ho snaží ulovit a zkoušeí jakékoliv způsoby. I ve čtvrtek běží Ulice a vy se dozvíte mnohem více, když se budete dívat.

V pátek skončí další sázka. Vyhrála Gábina a Hynka nakonec dostala. Hynek si sice myslí, že celou situace zvládá, ale vypadá to, že ne a již není cesty zpět... Borisek a Pepina mají odjet na hory se třídou, ale doma to zatají, aby mohli být nablízku své babičky a maminky Kateřiny, která je vážně nemocná. Ovšem doma nikdo nechce, aby děti zůstali doma, proto se do celé siutace vloží Boris a vše zachrání... V Ulici se objeví rakev, má sloužit Bedřichovi jako vzorek, ale celá Ulice je na nohou a to hlavně paní Nyklová, ta si myslí, že umřel Pešek, ten si ale pak přijde pro pečivo, kdo tedy umřel a proč skončí rakev u Lenky a kdo v ní bude ležet? Nenechte si ujít Ulici i v pátek.

Z tohoto článku je to vše. Těším se opět za týden při dalším vydání týdeníku příští týden uvidíte. I následující týden se toho v Ulici bude dít opět hodně. Tak si příští článek nenechte určitě ujít.

Zpět