Příští týden uvidíte (9. týden)

22.02.2009 13:40

Kuba

Právě teď si čtete deváté vydání týdeníku Příští týden uvidíte v tomto roce. Opět si prozradíme všechno důležité co se v Ulici stane tento týden a již nemusím říkat, že toho bude opravdu hodně, protože každý díl je zajímavý a na každý díl se máme na co těšit, tak se usaďte ať se vám pěkně čte a jdeme na to. Připomínám, že kdo nechce přijít o překvapení a raději si počká až na daný díl, tak si tento článek nečtěte.

V pondělí opět bude na scéně naše známá z pátečního dílu. Mluvím samozřejmě o rakvi, kterou přivezl Jarda Hejl pro Bedřicha, aby měl takový příklad jak se vyrábí rakev. Když rakev objeví pan Pešek musí si ji hned vyzkoušet, tak si do ní lehne a nechá za sebou zaklapnout víko, v tom ale přijde Miriam a pro ní to bude šok... Vladimír Kukačka se jen tak nevzdává, Jitce stále dokolo posílá květina a Monika s Lídou se snaží svou mámu hlídat na každým kroku, Jitce to už ale vadí, ráda by žila život bez stálého hlídáná a bez Vladimíra, půjde to ale tak lehce?.... Kateřina se od lékaře dozví, že její nemoc je vážná a musí co nejdříve postoupit operací, Katka ale není takový člověk, že by se měla z toho hned sesypat, velice se sbližuje s Jitkou, obě to nemají v životě jednoduché a stávají se kamarádky... Dívejte se hned v pondělí a dovzíte se víc.

V úterý se bude trápit Boris starší. Pracuje na stavbě, ale taková práce rozhodně není pro něho, rozhodne se tedy vydělávat peníze jiným způsobem, přes karty. Ale nebude hrát a obírat štamgasty u Henryho, rozhodně se dát si partičku s Vasilem... Miriam má strach, krom toho, že si Vlasta dobrovolně lehl do rakve, tak vede divné řeči o smrtí a pohřbívání, musí ho hlídat, nebo skončí v rakvi sama... Vladimíra už musí zkrotit policie, která ukončí jeho hysterický výstup. Záhas police a mnoho dalšího sledujte v Ulici v úterý.

Ve středu bude Vladimír pokračovat v boji o Jitku, policejní zásah na něm nezanechal žádné stopy a pokračuje dál. Snad jen Nyklové a pár štamgastů bude Vladimíra líto, ale jinak nikomu a rozhodně ne Jitce, která už má všeho plný zuby a nenechá se od Vladimíra citově vydírat... Lumír určitě netušil, že na radnici musí pracovat. A práce to rozhodně nepatří do slovníku Lumíra Nykla, ale jako místostarosta pracovat musí a musí slíbit to co slíbil. Čeká se jen na jeho plán proti hazardu, ale to by nebyl Lumír, kdyby něco vymyšleného neměl... Miriam se snaží Vlastu trochu rozveselit a rozptýlit, bojí se o něj, aby si nešáhl na život, chystá pro něj jedno velké ložnicové překvapení. Chcete vědět jaké? Tak si nenechte ujít středeční díl Ulice.

Ve čtvrtek
již bude Miriam zoufalá, středeční překvapení, které pro něho měla nezabralo a má pocit, že Vlasta je na tom mnohem hůř, dokonce to již vypadá, že z tohoto světa chce odejít, ale není tomu tak. Vlasta má plán a nezvádá se, sám ví, že je nevinný a o pomoc požádá advokátku Elen, která se po dlouhé době opět objeví v Ulici, spolu s ní se bude snažit sám sebe očistit... Lumír je na dobré cestě stát se dobrým místostarostou, jeho práci pochválí i Radek Mastný, zdá se, že Lumír má opravdu velký plán jak se zbavit herecn s automaty. Ale je tu ještě Vasil, nepůjde Lumír proti němu? Sledujte Ulici ve čtvrtek a dozvíte se mnohem více.

V pátek
se musí Lumír rozhodnout, půjde do přímého souboje s hernami? Tím si ale snepřátelí Vasila a to není moc dobré, rozlobit Vasila. Všichni tedy budou čekat jak se Lumír rozhodne.... Blíží se neděle a to znamená, že fotbalový tým Ulice čeká další zápas, ovšem celý tým není zrovna v dobré formě na to aby zápas vyhráli. Olda musí zapojit všechny smysly, aby tým dohnal k tomu, aby rychle začali trénovat. Chtělo by to ale zápas nafilmovat, aby pak mohli pěkně rozebrat chyby. Toho se ujme Thea Nekonečná... U Nekonečných to zase vypadá. Všichni se připravují na to, že Kateřina nastupuje do nemocnice na operaci a aby toho nebylo málo, tak děti rozbijí Katce křišťálovou kouly, to znamená, že se stane katastrofa a opravu tak bude. Zazvoní zvonek a za dveřmi se objeví děda Boris... Nenechte si ujít příchod nové postavy Borise Nekonečného nejst. (pan Lipský), dívejte se určitě v pátek na Ulici.

A to je vše. Prozradil jsem to co jsem mohl a to co vím, v Ulici toho ale příští týden uvidíte mnohem více, doporučuji se dívat na každý díl a hlavně na ten páteční, kdy do Ulice přívítá nová postava dědy Borise. Těším se opět za týden při dalším článku příští týden uvidíte. Přeji příjemné dívání se na Ulici.

Zpět