Promluvte si s Theou Nekonečnou zítra na chatu

19.10.2009 18:50

Kuba>

Obrázek “https://img.osobnosti.cz/foto/kristyna-malerova/N283139-30254.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Je pro vás připravený další večerní chat. Chcete-li si popovídat s další osobností seriálu Ulice, tak můžete přijít zítra na oficiální web seriálu Ulice ulice.nova.cz a to večer, přesněji v 19:30, tedy hned po skončení úterní epizody Ulice a kdo se na chatu na vás tentokrát těší? Je to další člen "mladých" z Ulice. Jak se říká těm mladším studentům, co se v seriálu vyskytují, naposledy to byla Kristýna Macháčková, se kterou jste si povídali v pátek, tentokrát si můžete podívat s Theou Nekonečnou.

Postava They Nekonečné se v seriálu vyskytuje již rok a spousta fanoušků Ulice si ji oblíbilo. Snad nejvíce z celé rodiny Nekonečných, přeci jen Thea je trochu jiná, než ostatní Nekoneční. Tak jak každý, tak i Thea měla v Ulici své problémy, nejčastěji snad se svým otcem, se kterým si do noty moc nesedla, také se zamilovala a to do Matěje, oboustranné city však nebyly. Ale to netrvalo dlouho a i Matěj se do Thei zamiloval. Jejich lásku můžete přímo s Theou probrat už zítra na chatu a probírat můžete samozřejmě i další různá témata.

Takže pokud si chcete popovídat s Theou Nekonečnou, kterj hraje herečka Kristýna Maléřová, tak určitě přijďte zítra, tj. v úterý 20. října 2009 na web ulice.nova.cz, kde tento chat bude od 19:30 probíhat. Na co se máte ptát? To už jako vždy záleží pouze na vás, otázek určitě přijde hodně, protože jak už jsem psal, tak Thea patří k nejoblíbenějším postavám. Tak se určitě ptejte a nezapomeňte, že ptát se můžete třeba hned a to pomocí formuláře, který najdete zde nebo si ho můžete najít na webu ulice.nova.cz

Zpět