První máj lásky čas

01.05.2009 22:12

Kuba

https://www.priimapliinka.cz/images/srdce2.jpg

Byl první máj lásky čas... ano je to tak, dnes je první máj, tedy 1. května. Říká se na první máj lásky čas a žena, která dnes nebude políbena pod rozkvetlou růži, tak uschne. Takže pánové a chlapci, pokud jste ještě nepolíbíli svou milou, tak to rychle ještě napravte, času na to ještě máte dost, do půlnoci zbývá několik hodin. My se v tomto článku podíváme kdo z Ulice by mohl být políbený a kdo naopak ne.

Polibek od Jardy určitě dnes nedostane Lenka, ale polibek nakonec dostane, nebude to od Jardy, ale od někoho úplně jiného. Políbená nebude ani Terezka Jordánová, která z nechodí s žádným chlapcem. Pusu ji tak může dát bratr nebo otec. Políbená by mohla být Libuška, ale problém je od koho. Od Oldy nebo od Matěje? Nebo raději od nikoho? To si Libuška bude muset rozhodnout sama. A co Lumír... políbí dnes svou ženu Světlanu pod třešní? Zcela určitě ne, ten má dnes úplně jiné starosti, bude se připravovat na televizní rozhovor.

Kdo tedy vyrazí z Ulice na petřín a bude se líbat pod rozkvetlou růží? Moc zamilovaných pár v Ulici není. Snad Ingrid a Vasil... ti ale vyrazit nikam nemůžou, kvůli Vasilovi. Nyklová se Stárkem asi také těžko někam vyrazí. Tady je zase Vilma stále na svého manžela velice naštvaná. U Pavliců to už vůbec nevypadá na polibek pod třešní. Takže kdo by mohl vyběhnout pod rozkvetlou třešeň? Bedřich a Anička, Hrihorij a Zuzana, Kamil a Saša, Tomáš a Hanka a to je asi tak všechno. Moc zamilovaných párů v Ulici nemáme. Pak ještě Boris a Kateřina, ale ti teď myslí úplně na něco jiného.

Na závěr jsem si ještě nechal Miriam a Vlasimila. Pár, který by ještě před pár měsíci vyrazil i na ten Petřín, ale bohužel teď už je všechno jinak. Spolu už jim to neklape a vyvorcholilo to dokonce tak, že Miriam se chce odstěhovat od Vlasty. Tak sledujme i nadále všechny páry v Ulici a těm zamilovaným přeji hodně lásky a těm, kteří se hádají, ať se zase udobří, no a těm, kteří zamilovaní nejsou, ať si brzy najdou svou lásku.

Zpět