Psí žrádlo versus hospoda, kdo zvítězí podle vás

30.11.2009 18:09

Kuba>

Obrázek “https://ulice.nova.cz/static/cz/microsites/ulice/img/bg_hp_poll.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

A je to tady, boj o hospodu u Henryho začíná. Kdo zvítězí? Dosavadní majitel se svou hospodou nebo možná budoucí majitel Stárek a výrobna/prodajne se psím žrádlem? To je otázka, která v Ulici bude nyní řešit minimálně do Vánoc, v seriálu Ulice tak začíná jedno z dalších velkých témat, následuju například po boji s StB, se stalkingem nebo s kauzí těhotná Gábina. A tak jak to u velkých témat bývá, tak i tentokrát se můžete i vy samotní diváci zapojit do hlasování o hospodu.

Nejdříve to vypadalo jednoznačně. Henry vyhrál výběrové řízení na hospodu a stal se tak staronovým majitelem, to se samozřejmě nelíbilo Stárkovi, který hospodu, tedy spíše její prostory chtěl pro sebe a pro svou společnici Květuš Vavruškovou. A tak zasáhl, povedlo se. Přes Mastnýho se Stárkovi podařilo získat hospodu, ve které by se nyní měla otevřít výrobna a také prodejna zvířecího krmiva. To ovšem nedovolí místní obyvatelé ani my, televizní diváci a tak začíná velký souboj kdo s koho.

Na 14. prosince 2009 dokonce Lojza z hospody zorganizuje velkou demonstraci proti Stárkovi. Jen připomínám, že na této demonstraci se zůčastnil i náš neoficiální fanclub, demonstranty jsme si totiž zahráli my spolu s výherci letní soutěže. Jak demonstrace dopadne uvidíte v televizi 14. prosince, tak se určitě dívejte, určitě o tom ještě mnohokrát uslyšíte. Do souboje o hospodu se můžete zapojit také vy a to v hlasováním, které dnes začalo.

Hlasování probíhá na oficiálním webu ulice.nova.cz a otázka zní jasně Psí žrádlo versus hospoda, začínám vítězí hospoda, i když i psí žrádlo nějaký ten hlas dostalo. Uvidíme jak celé hlasování dopadne. Náš web se rozhodl, že stejnou anketu vytvoří i na našem webu, na hlavní stránce tak můžete hlasovat i vy, návštěvníci, kteří oficiální web Ulice nenavštěvují, ale hlasovat samozřejmě můžet i vy ostatní, kteří oficiální web navštěvujete, jen budete hlasovat dvakrát.

A na závěr ještě taková malá drobnost. Oficiální web seriálu Ulice ulice.nova.cz dnes mírně poupravil hlavní stránku. Hned po kliknutí na web změnu uvidíte. Změna nastala v rubrice, kde jsou vždy tři nejaktuálnější novinky na webu. Ulice.nova.cz se tak sladil do systému, který můžete vidět i na samotném oficálním webu TV Nova tv.nova.cz. Také připomínám, že se můžete stát fanoušky Ulice na facebooku, odkaz najdete v obrázku.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///original/Nov2009//569535.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zpět