Rekapitulace epizod 1769,1770 (21.5. 2010)

21.06.2010 16:14

Kuba>

Z důvodu velkého zaneprázdnění a školních povinností Petra je tato rekapitulace použita z oficiálního webu Ulice ulice.nova.cz>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/May2010//629934.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Lumíra pobaví Nyklová, která bude celou noc pevně svírat v náručí tašku s penězi. Smích ho ovšem přejde, když zjistí, že matka peníze z rukou jen tak nevydá. Dokonce i Světlaně se bude zdát urputnost tchyně hodně riskantní.

Nyklová si svou neústupností pořádně zavaří, protože opatrovat a uschovat půl milionu bude docela oříšek. Naštěstí jí opět pomůže vrchní poradkyně Růža. Pohotové jednání Mastného a starosty Lumíra připraví o starosti s pozemky i s penězi. Ty najednou nebude za co utratit, a tak budou moci zase spočinout zpět v klidu na bankovním účtu. Ovšem jen v případě, že je Vilma Nyklová bance vydá. 

Kukačkovo ultimatum

Olda přijde na to, jak zakročit proti Lídině svatbě. Problém prostě popadne za druhý konec a naplánuje si schůzku s panem ženichem se smělým cílem rázně mu vysvětlit, že pro někoho takového jako on svoji dcerku nevychovali. Jitka pozná, že s Oldou nehne. Raději proto zintenzívní svůj hon za nahrávkou Kukačkova přiznání. Když dostane od Vladimíra šokující ultimatum, rozhodne se hrát vabank. Napne všechny síly ke stěžejní bitvě za svoji rodinu. 

Neústupná Puklická pečuje o pana Peška

Z pana Peška se pomalu stává zanedbaný poustevník. Lenka s profesorkou Puklickou budou promýšlet strategie, jak ho zase vrátit do života. Zejména Boženka Puklická své úsilí nikdy nevzdává, pokud je přesvědčena, že směřuje ke správnému cíli. Nakonec proto i ona uslyší jednu z Peškových originálních básní, jež ho po dlouhé době zase napadne.

ulice.nova.cz

 

Zpět