Rozhovor s Jaroslavou Obermaierovou zítra ve Snídani

01.02.2010 21:26

Kuba>

https://www.petfashion.cz/admin/upload/content/l/18079046534b269901ca9d5.jpg

Tako jako každý všední den, tak i zítra můžete sledovat ranní pořad TV Nova Snídani s Novou. Je také již takovou tradicí, že každé úterý přijde jako závěrečný host nějaká osobnost seriálu TV Nova. A vždy po týdnu se to střídá, jedno úterý přichází vždy zástupce seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a jedno úterý zase přijde zástupce seriálu Ulice a zrovna zítra je řada na "nás" takže posnídat s Novou přijde herečka Jaroslava Obermaierová, tedy drbna Vilma Nyklová.

Ale co mimo tohoto rozhovoru uvidíme v zítřejším vydání Snídaně s Novou? První rozhovor bude o mistrovství světa v cyklokrosu, další ročník tohoto mistrovství proběhl totiž o víkendu v Táboře. V kategorii junior se stal světým šampionátem Tomáš Paprstka a právě Tomáš bude prvním hostem zítřejší Snídaně. Kam se vydat na lyžování do Tater? O tom vám více prozradí další host, který ví moc dobře vše o tom, do jakých areálů se vydat a jaké jsou v nich podmínky. S hostem můžete také zítra ráno chatovat.

A pak už přijde pouze hosté z TV Nova. Po osmé hodině to budou krásné moderátorky Odpoledních Televizních novin, které můžete sledovat od neděle do pátku, rozhovor bude probíhat s Renátou Czadermovou a Kristýnou Bastien-Kloubkovou. Co vše mají společného a jak se jim spolu pracuje? Na to vše se zítra moderátoři těchto dvou dam zeptají. Zítřejší vydání Snídaně s Novou moderují Marta Ondráčková a Pavel Svoboda.

Posledním hostem bude již zmiňovaná herečka Jaroslava Obermaierová, řeč bude tedy především o seriálu Ulice. Paní Obermaierová nám snad prozradí něco málo co ji čeká v Ulici a my už víme, že toho bude hodně. Moderátoři si s oblíbenou herečkou budou podívat také o jejím osobním životě a profesním životě, paní Obermaierová není totiž jen seriálová herečka, prošla také řadou filmů a zkustila si i divadlo. Pokud zítřejší rozhovor nestihnete, tak připomínám, že si Snídani můžete přehrát ve videoarchivu na nova.cz

Zpět