Šárka Ullrichová má svůj blog

25.04.2009 22:14

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/May2009//28357-web-d2a17d.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Myslím, že vám nemusím představovat server blog.cz. Je velice podobný, jako websnadno.cz a spousta lidí si zakládá své vlastní blogy, na kterých se zvěřují lidem a přinášejí návštěvníkům zajímé informace. Část webu blog.cz vlastní TV Nova a proto se samotná televize rozhodla, že na blogu budou mít někteří herci a moderátoři také svůj vlastní blog. Mezi blogery tak například najdete reportéry Davida Vanička, Lucii Brunclíkovou, Juraje Dlabaju a další. Můžete se také podívat na blogy některých moderátorů zpráv. Blogy můžete najít zde.

Svůj vlastní blog vlastní i herec z Ordinace v růžové zahradě a to Jan Šťastný, na jeho blog se můžete podívat zde. Určitě se podívejte, blog doporučuji. Aby naše Ulice nebyla pozadu, tak už i jedna herečka z našeho seriálu má svůj blog, tou herečku je skvělá Šárka Ullrichová, která v Ulici hraje vyléčenou feťačku Zuzanu Hrubou. Mimochodem i samotná herečka Šárka Ullrichová byla závislá na drogách.

Šárka na blogu bude zveřejňovat své zážitky ze života, ale třeba i ze seriálu Ulice, na
blogu se tak třeba někdy dozvíte něco zajímavého z natáčení. Svůj první článek publikovala dnes, tedy v sobotu 25. dubna v 13:11 hodin. Článek má název Frnk do Itálie a Šárka se zmiňuje, jak po náročném natáčení, které ji ale hodně baví odjela na pár dní do Itálie do města Caltaty. Již brzy se pak můžete těišt na další její články.

Pod články, které bude Šárka psát můžete zanechat i komentář. Šárka si je určitě bude číst, pokud bude mít čas, ale všichni herci si na své fanoušky rádi čas najdou. My budeme blog Šárky Ullrichové i nadále sledovat. Určitě se tedy podívejte zde, přesný název blogu pak je sarka-ullrichova.blog.cz.


Zpět