Seriál Ulice je i po pěti letech stále oblíbená

18.09.2009 16:59

Kuba

Denní seriál Ulice patří stále k těm pořadům, které jsou v českých televizí nejsledovanější a nejoblíbenější. I přesto, že seriál Ulice se vysílá již pátým rokem, tak u diváků je Ulice stále oblíbená, dokonce u některých je ještě více oblíbenější než doposud. A to u podobných seriálů není zvykem, u takových "nekonečných" seriálů diváci například již po druhé sezóně přepínají jinam nebo seriál sledují jen proto, že chtějí vědět, jak to vše dopadne. Ulice je jiný typ seriálu a stále nabízí něco nového a zajímavého, proto je také tak sledovaná.

A o tom více si můžete přečíst v sekci Z tisku, kde najdete dva články informující o sledovanosti Ulice. Náš nekonečný seriál totiž absolutně drtí i konkurenční zprávy a v některých dnech je Ulice dokonce nejsledovanějším pořadem v Česku, tedy mimo zpráv. A to je pro Ulici velký úspěch. Například včera Ulici sledovalo 1 307 000 diváků, vyplývá to ze statistiky sledovanosti zveřejněné na zpravodajském portálu tn.cz, tam také můžete sledovanost sledovat každý den. Denně si o půl sedmé k televizi sedá skoro 50% všech, kteří v danou chvíli sledují televizi. A to je moc krásné.

Seriál Ulice není oblíbený jen v televizi, ale také na internetu. TV Nova nabízí skoro všechny své pořady také na internetu a daný díl přidá na svůj web hned den po odvysíláni v televizi. Diváci, kteří pořad/seriál tedy nemohli vidět, tak se můžou podívat na internet na nova.cz, kde Ulice patří mezi nejsledovanější pořady. Například už několik dní se díl s číslem 14091410 drží mezi čtyři nejsledovanější videa, před ní je ještě SuperStar a Ordinace 2 a každý den patří Ulice mezi nejsledovanější pořady. Věřím, že i nadále bude Ulice sledovaná a oblíbená.

Zpět