Seriál Ulice láme rekordy ve sledovanosti

27.10.2009 13:44

Kuba>

Seriál Ulice opravdu láme rekody. Průměrná sledovanost Ulice byla vždy asi 1,2 - 1,3 miliónů diváků, vyjímečně se dívalo i více lidí, většinou to bylo například ve státních svátních, kdy se na televizi zpravidla dívá více lidí. A za posledních 14 dní se sledovanost výrazně zvedla a to nebyl žádný státní svátek. Již před 14 dny jsme vás informovali a sledovanosti Ulice. V článku jste se mohli dozvědět, že Ulici si v pondělí 12. října nenechalo ujít 1 478 tis. díváků. Toto číslo už je minulostí a jsou zde nová čísla sledovanosti.

Podle zpravodajského portálu tn.cz, který denně zveřejňuje sledovanost nejsledovanějších pořadů v České republice se na seriál Ulice za posledních 14 dní dívá asi 1,4 - 1,5 miliónů lidí. A to jsou čísla opravdu hodně nadprůměrná. Je to skoro polovina diváků, kteří se zrovna dívají na televizi a to musím připomenout, že na konkurenčních televizí běží zpravodajské relace. Velká sledovanost bývá také tím, že se zrovna v seriálu probírá zajímavé téma, tak to bylo například při stalkingu, který se okrajově do seriálu opět vrací, může to být tedy tím? Nebo je to snad jinými tématy, kterých je v Ulici opravdu hodně?

Minulý týden byl dokonce jeden den, kdy se na Ulici dívalo velké množství lidí, úterý 20. října 2009 se tak zapíše mezi nejsledovanější dny seriálu Ulice. A kolik se vás v tento den dívalo? Celkem si Ulici nenechalo ujít 1 540 000 diváků a to je velmi nadprůměrné číslo. Věřím, že seriálu se bude i nadále dařit, pro tvůrce Ulice je velké potěší, že vás seriál stále baví, to dokazuje nejen sledovanost, ale i zájem diváků, kteří si Ulici moc oblíbili a tak seriál Ulice patří mezi nejoblíbenější seriály u nás.

zdroj čísel sledovanosti: tn.cz = společnost ATO - Mediareserch

Zpět