Seriál Ulice má na facebooku již 2 000 fanoušků

12.12.2009 20:08

Kuba>

https://www.okcmarathon.com/Portals/0/images/2009%20Images/logo_facebook.jpg

Seriál Ulice není populární jen v televizi, kde si ho denně zapne kolem 1 500 000 diváků, což je opravdu neuvěřitelné číslo, protože sledovanost u většinu seriálů postupem času klesá, ale u Ulice je to jinak, v těch týdnech má seriál Ulice nejlepší sledovanost za celých pět let a to je opravdu moc krásné a všechny to moc těší. Velký obdiv má Ulice také na internetu a to na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz, svůj obdiv má Ulice také na neoficálních webech a to také na tom našem. Již několik týdnů se Ulice nově šíří také po síti facebook a daří se jí.

Na začátku to bylo pár lidí, co si přidalo Ulice na facebooku, nyní po několika týdnech jsou to tisíci. Zatím jen dva, ale to se určitě změní. Seriál Ulice má na facebooku již dva tisíce fanoušků, v tuto chvíli je to přesně 1 997 fanoušků, ale je možné, že když si teď čtete tento článek, tak jsou další noví fanoušci. Ulice má dokonce jen asi o padesát méně fanoušků než více populárnější a sledovanější seriál Ordinace v růžové zahradě 2 a to musíte sami uznat, že to je skvělé.

Možná mezi fanoušky Ulice na facebooku patříte i vy. Pokud ne, tak si určitě přidejte Ulici do svých přátel, tedy pokud máte na facebooku profil, jinak to totiž nejde a pozor! Možná jste mezi fanouškami Ulice narazili i na známé osobnosti. Svůj profil má na facebooku třeba i herec Daniel Brown, který v Ulici hraje Henryho, jeho profil najdete v přátelých Ulice. Mezi fanoušky Ulice patří také šéfproducent seriálu Ulice Michal Reitler, i ten má svůj profil na facebooku a najdete ho rovněž mezi fanoušky Ulice na facebooku. Tak se uřčitě přihlašte.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///original/Nov2009//569535.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zpět