Seriál Ulice se šíří po facebooku, staňte se fanoušky

12.11.2009 18:53

Kuba>

https://www.okcmarathon.com/Portals/0/images/2009%20Images/logo_facebook.jpg

Jeden z nejpopulárnějších seriálů v České republice, kterému se stále zvyšuje sledovanost začíná šířit své sítě po "síti." Samozřejmě mluvím o "našem" nekonečném seriálu Ulice a "síť" myslím internet. Seriál Ulice totiž fanoušci nemusí znát jen z televizních obrazovek, velice sledovaný je také oficiální web seriálu Ulice, web najdete na adrese ulice.nova.cz. A populární jsou také neoficiální, tedy fanouškovské weby, mezi ty nejpopulárnější určitě patří ten náš web ulice--serial.webnode.cz:-)

Nově od tohoto měsíce, tedy od listopadu můžete najít seriál Ulice také na facebooku. Tedy přesněji - seriál Ulice tam svou stránku již má, ale je pouze fanouškovská, neoficiální. V listopadu byly spuštěny oficiální stránky seriálu Ulice na facebooku, které spravují tvůrci oficiálního webu ulice.nova.cz. Můžete se tak připojit mezi další fanoušky Ulice a spolu s nimi diskutovat nebo se podívat na fotky a na další informace, které tam budou přibývat. Ulice má na facebooku zatím přes 60 fanoušků, ale věřím, že počet se bude stále zvětšovat, přeci jen, všichni o tom zatím nevědí.

Facebook je na českém i světovém internetu velice populární, miliony lidí po celém světě, mají na facebooku svůj účet. Najdete tam spoustu zábavy, videa, fotky a mnoho dalšího. A co facebook vlastně je? Je to rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. Se svými více než 325 miliony aktivních uživatelů (listopad 2009) je jednou z největších společenských sítí na světě. Je plně přeložen do šedesáti pěti jazyků.

Je možné, že spousta z vás svůj profil na facebooku má a kdo ne, tak o této síti určitě již slyšeli, během asi posledního roku se velmi rozšířil v naší republice. Nyní se tedy můžete bavit na facebooku i na téma Ulice. Pokud se chete podívat na "uliční" stránku na facebooku, tak klikněte zde nebo na obrázek pod textem.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///original/Nov2009//569535.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

zdroj obrázku: ulice.nova.cz

zdroj informací o facebooku: wikipedia.org

Zpět