Seriál Ulice také na galerie.cz

10.07.2009 13:55

Kuba

Obrázek “https://blog.efektne.cz/wp-content/uploads/galerie-cz.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

TV Nova se rozhodla, že novinky nebude nabízet jen televizním divákům, ale také internetovým návštěvníkům. Proto se televize rozhodla, že začne svou značku rozšiřovat i na internetu. Již loni proto TV Nova spustila zpravodajský portál tn.cz, pokračovala pak s novými stránkami televize nova.cz, kde najdete velký archivu skoro všech pořadů a seriálů a skoro každý pořad má svůj vlastní web (ulice.nova.cz, pojistovna.nova.cz.....).

Nova také zakoupila část portálu blog.cz pokud tedy máte svůj vlastní blog, tak patříte s části Nově. Ale to není vše a TV Nova se rozhodla v internetové tvorbě pokračovat i letos, zakoupila další část velkého serveru a to jyxo.cz, velice známý vyhledávač. V posledních měsích Nova vytvořila další dva internetové projekty. Jeden je forum.cz (forum.nova.cz), je to velký diskuzní fórum, ve kterém můžete diskutovat na různá témata a to nejen o TV Nova, ale i o jiných věcech. Mimochodem i Ulice má svou část na forum.cz, najdete ji zde.

A poslední projekt, který TV Nova zatím spustila je galerie.cz, od tohoto projektu si Nova hodně slibuje. Galerie.cz je velké fotoalbum, které slouží pro vás, máte-li spoustu fotek a rádi by jste je publikovali dál? Tak právě pro vás je tady galerie.cz, můžete tam vložit během chvilky své fotky a vytvořit si tam tak své vlastní fotoalbum, pak už záleží na vás, jestli fotky zaheslujete a heslo dáte jen komu budete chtít, nebo necháte fotky přístupné úplně pro všechny.

Jako ukázku na galerie.cz najdete fotoalbum TV Nova na adrese tvnova.galerie.cz. Najdete fotky ze zákulisí pořadů a seriálů. Svoji složku tam má i seriál Ulice. Můžete se tak podívat na spoustu fotek herců, na fotky z natáčení, na fotky z míst, kde herců Ulice pomáhají nebo na to, jak Ulice slaví či sportuje, je tam toho opravdu hodně, takže pokud budete mít čas, tak se podívejte zde. Fotky jsou opravdu zajímavé.

Zpět