Seriálový Kukačka byl včera ve Snídani s novou

05.11.2009 19:33

Kuba>

https://www.kvety.cz/files/obrazky%203109/rozhovor_v.jpg

Herec Pavel Rímský, který v seriálu Ulice hraje Vladimíra Kukačku navštívil včera ranní pořad TV Nova Snídaně s novou, kde s ním probíhal rozhovor, hlavní téma bylo samozřejmě Ulice. Mohli jsme se tak dozvědět nějaké zajímavosti přímo od pana Rímského. Pokud jste včerejší (středa 4.11.) Snídani s novou neviděli, tak určitě navštivte web TV Nova nova.cz, kde si můžete ve velkém videeoarchivu přehrát přímo rozhovor s hercem Pavlem Rímským (Vladimír Kukačka).

Kukačka se nějaký čas v Ulici neobjevoval, postava v Ulici je velmi, ale opravdu velmi negativní a diváci tuto roli nenávidí, zároveň, ale tato postava rozpoutala v Ulici přímo peklo, kterém si prošla Jitka Farská, určitě si moc dobře pamatujete na Stalking v Ulici, ten se teď vrací, protože do děje je opět vrací Vladimír Kukačka, ten je stále ve vazbě a čeká na soud, ten může dopadnou všelijak. Soud ho může odsoudit, ale může ho také propustit, jak to dopadne se dozvíte již brzy, když budete sledovat Ulici.

Jak sám prozradil skvělý herec Pavel Rímský, tak Kukačka bude i nadále škodit. Role se mu hraje skvěle, taková "akční" scény jsou totiž vždy více zajímavější. V Ulici se mu nejlíp hraje právě s Ilonkou Svobodovou, se kterou se zná již mnoho let z divadla. Mimochodem, když už jsme u toho divadla, tak pana Rímského můžete vidět v divadle Na vinohradech, kde momentálně hraje v jedné premiéře, kde hraje odboráře - takového pitomce, jak sám pan Rímský prozradil.

Dozvědět jsme se také mohli to, že lidé na ulici pana Rímského dost "napadají" tedy jenom slovně, přeci jen, diváci se s rolí vždy hodně vžijou. Pavel Rímský, který svým hlasem je velmi známý také v dabingu prozradil, že na seriál Ulice se nedívá, protože na to vůbec nemá čas, většinou je totiž v divadle, nebo se zrovna připravuje. Malou zajímavost, kterou jste možná nevěděli, Pavel Rímský závodně lyžuje, i když teď už to hodně opadá a "žezlo" po něm přebírají spíše děti. Tak se určitě dívejte na seriál Ulice, kde můžete pana Rímského vidět v roli Vladimíra Kukačky.

Zpět