Škatule, škatule hejbejte se i v seriálu Ulice

21.01.2010 16:21

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jul2008//25441-web-21c8ae.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

V zákulisí jednoho z nejpopulárnějších seriálů v Česku, v seriálu Ulice to pořádně vře. Začíná se pěkně míchat kartami a spekuluje se, že i ti největší "šéfové" odchází ke konkurenci. Jak to vlastně všechno je? Není tajemstvím, že šéfproducentka seriálu Ordinace v růžové zahradě Šárka Baborovská opustil tento seriál a přešla na konkurenční televizi TV Prima. Někdo tedy musí nahradit její místo, otázkou ovšem zůstává, kdo by to mohl být? Proč nehledat rovnou na ulici, tedy na Ulici.

Novou šéfproducentkou seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se pravděpodobně stane Lenka Hornová, bývalá moderátorka pořadu Prásk a scénáristka seriálu Ulice. Lenka Hornová několik let psala scénáře pro Ulici, dokonce napsala první román z Ulice, Můj život s králem. Tutu knihu Lenka Hornová napsala za sekretářku Zdenu Čistou, román vyšel zároveň v seriálu Ulice, tak také v knihkupectví a mezi diváky se román stál velmi, ale velmi populární.

Lenka Hornová už ovšem v seriálu Ulice nepracuje i tak panují v zákulisí Ordinace velké obavy. Podle deníku Blesk mezi seriály Ulice i Ordinace panuje velká rivalita a jak to teda bude vypadat, když Ordinace začne šéfovat člověk z Ulice? To uvidíme v nejbližších měsících. Na povrch vyšla, ale ještě jedna zatím neověřená informace. Šéfkou Ordinace by se totiž mohla stát i Lucie Paulová (na obrázku), které je zatím šéfautorkou seriálu Ulice, po šéfproducentovi seriálu Michalovi Reitlerovi patří Lucie Paulová mezi nejvyznámější lidi v Ulici.

Jak to tedy bude dál? Bude Ordinaci šéfovat Hornová nebo Paulová? Nebo to snad bude úplně někdo jiný? Nebo se do seriálu Ordinace dostanou obě ženy z Ulice? Zatím žádné informace nebyly oficiálně potvrzeny, my však budeme i nadále zjišťovat, jak to tedy nakonec bude. V případě Lenky Hornové by se pro Ulici nic neměnilo, horší by to bylo, kdyby seriál opustila Lucie Paulová, na její místo by se pak musela hledat adekvátní náhrada a je na místě připomenou, že Lucie Paulová nasadila svou laťku v Ulici velmi vysoko.

Zpět