Sledujte film Exmanželkou snadno a rychle s Terezou Brodskou

27.01.2010 16:50

Kuba>

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/gallery/254191_soukrome-pasti.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

TV Nova uvádí od prosince exkluzivně na nova.cz všechny epizody z cyklu Soukromé pasti. Připomínám, že Soukromé pasti se na obrazovkách TV Nova objevili na podzim roku 2008 a měli obrovský úspěch. Úspěchy slavili ve sledovanosti, v oblibě u diváků, ale i později na různých soutěží, nejznámější se stal titul Tatínkova holčička. Poslední epizoda, která byla natočena se jnenuje Exmanželkou snadno a rychlo a v hlavní roli s Terezou Brodskou, kterou můžete znát z Ulice jako Báru Jordánovou.

O čem tahle epizoda je? Vypráví příběh o manželském páru, která se rozpadá po tom, co manžel opustí manželku a bez varování odejde za mladší. Situaci velmi komplikuje fakt, že manželka, manžel i jeho milenka hrají v jednom orchestru, všichni jsou totiž hudebníci. Manželka Hanka se stala na svým manželovi Filipovi závislá a této závislosti se musí zbavit, navštěvuje také psychologa, ale závislost je hold závislost a těžko se odnaučuje, podaří se to Hance?

Pokud jste epizodu Exmanželkou snadno a rychle ještě neviděli, buď na obrazovkách TV Nova v premiéře na podzim 2008 nebo na DVD (epizoda totiž rovněž v loňském roce vyšla na DVD a prodávala se na novinových stáncíhc), tak to můžete napravit a exkluzivně pouze na nova.cz si můžete celou epizodu přehrát, ale pozor! Epizoda je ke shlédnutí pouze tři dny, 27. - 29. ledna 2010. Tato epizoda je zároveň poslední epizodou, která se na nova.cz bude vysílat. Epizodu Exmanželkou snadno a rychle najdete zde.

Hrají:

Tereza Brodská - Hanka, 44 let, violoncellistka
Michal Dlouhý - Filip, 44 let, hobojista
Kristýna Leichtová -
Sofie, 22 let, dcera
Jan Cina -
Herman, 17 let, syn
Dále hrají: Jitka Molavcová, Miroslav Táborský

Režie: Tereza Kopáčová

Zpět