Sledujte Ulici na internetu hned po odvysíláni epizody v TV

01.10.2009 14:22

Kuba

Seriál Ulice nabízí opět něco nového, tentokrát se to netýká televizního vysílání Ulice, ale internetového vysílání seriálu Ulice, jak jsme vám již před časem prozradili, tak Ulice patří ve videoarchivu na nova.cz mezi nejsledovanější pořady. Denně si Ulice na internetu zapnou tisíci lidí a jsou to převážně ti, kteří nestihli daný díl sledovat v televizi. TV Nova již rok nabízí vysílání seriálu na internetu a premiérový díl se na nova.cz objeví hned druhý den po odvysílání v televizi, od dnešního dne je toto minulostí.

Nemusíte se bát, že by snad Ulice úplně zmizela z internetu, naopak. Od dnešního večera již nemusíte čekat do druhého dne, Ulice bude na internetu hned pár minut po jejím odvysílání v televizi. Dobrá zpráva je to tedy určitě pro ty, kteří mezi 18:30 - 19:30 nemůžou sedět u televizi, chystají třeba večeři, nebo se jejich děti chtějí dívat na večerníček atd. Tito diváci pak musí čekat do druhého dne, aby si svůj oblíbený seriál mohli přehrát na internetu.

Od dnešního dne, tedy od 1. října 2009 se videoarchivu TV Nova na adrese www.nova.cz objeví odvysílaná epizoda Ulice do 20 hodin. Stačí tedy počkat půl hodinku po tom, co Ulice skončí v televizi a šup, kdo dnešní díl neviděl, už se může dívat na internetu. Pro naše návštěvníky je to třeba výhoda v tom, že se můžete podívat jen z malým spožděním na Ulici a pak přijít diskutovat o odvysílaném dílu k nám do diskuze.

Názory v diskuzích jsou zatím jasné, lidem se tato novinka moc líbí a určitě budou všichni spokojeni. Podíváte se na zprávy a pak hned k internetu a můžete koukat, co třeba zrovna Simona zase vyvádí v Ulici, tedy je to samozřejmě pro ty, kteří Ulici neviděli v televizi, ale třeba i pro ty, kteří se prostě musejí podívat ještě jednou. :-) tak nezapomeňte, Ulice každý všední den v 18:30 na TV Nova a pak každý všední den ve 20:00 na adrese www.nova.cz.

Zpět