Snídani s Novou navštíví další herec ze seriálu Ulice

30.11.2009 19:06

Kuba>

https://archivnova.cz/img/snidane_s_novou_a.jpg

Tak jako každý všední den vysílá seriál Ulice, tak také každý všední den vysílá TV Nova ranní pořad Snídaně s Novou, tento pořad se vysílá živě a začíná vždy stejně, přesně za minutu šest, ne jinak tomu bude i zítra, tedy 1. prosince 2009. Kdy se ve Snídani s Novou dozvíte například informace o Světovém dnu boje proti AIDS, tento významný den totiž připadá právě na zítřek a více vám o tom prozradí ředitel Domu světla pan Miroslav Hlavatý. Mimochodem o Domu světla jste několikrát mohli slyšet i v seriálu Ulice.

V dalším rozhovoru nám psycholog Karel Humhal prozradí, jak správně vybírat hračky pro nejmenší. A to se v předvánočním obchodí určitě hodí. Jako každé úterý, tak i zítra bude probíhat telemost se slovenskou TV Markíza, kde se vysílá také ranní pořad Teleráno a uvidíte v něm rozhovor s červstvě vypadnutým finalistou ČeskoSlovenské SupeStar. Tak se určitě zítra dívejte, protože kromě těchto témat se také můžete těšit na "naše" nejoblíbenější téma a to seriál Ulice.

Právě toto téma totiž čas od času ve Snídani s Novou zazní a vždy když se o tomto tématu mluví, tak musí přijít někdo velice známý právě ze seriálu Ulice a kdo to bude tentokrát. Svou přítomností nás přijde rozveselit skvělá, zábavná herečka Pavla Tomicová, která v seriálu Ulice hraje ještě lepší Simonu Pavlicovou, tedy naše sluníčko. A tento rozhovor vám rozhodně nemůže uniknout, hlavní řeč totiž bude přímo o Ulici, ale herečka také prozradí něco z osobního života a z dalšího profesního života.

Pokud tedy chcete vidět stále smějící se Simonu i "naživo" tak si zítra ráno zapněte TV Nova a její ranní vysílání, tedy pořad Snídaně s Novou, herečka pravděpodobně přijde na rozhovor, který začíná v 8:20 a nezapomeňte, že pokud se ráno nemůžete dívat, tak si celý rozhovor už odpoledne můžete přehrát ve velkém videoarchivu TV Nova, na adrese nova.cz.

Zpět