Snídani s Novou navštíví herečka Pavla Tomicová

04.01.2010 19:41

Kuba>

https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//551578.jpg

Po vánoční pauze se vše vrací do starých kolejí, žáci a studenti se vrátili zpět do lavic a spousta rodičů zase do práce. Zkrátka je po Vánocích, takže takže můžeme opět naběhnout do starého režima. Do toho nabíhá také ranní pořad Snídaně s Novou, tento pořad začal po vánoční pauze opět vysílat a hned v druhém vydání v novém roce, tedy zítra, tj. v úterý 5. ledna 2010 se můžeme těšit na herečku, která již měla přijít do Snídaně před Vánoce, tehdy to nějak nevyšlo, tak se našel náhradní termín.

Na jaké témata se, ale můžete těšit kromě Ulice? Hned první téma bude o žralocích, TV Nova totiž v úterý a ve čtvrtek odvysílá dvojdílný film Ivanze žraloků a právě o těchto nebezpečných tvorech bude hovořit první host Snídaně. Druhým tématem bude novoroční předsevzení, jde o miniseriál, který má ve Snídani pět dílů (první byl dnes), zítra se bude hovořit o hubnudí, jedno z novoročních předsevzetí totiž také je: Začnu cvičit! Na toto téma si budou moderátoři povídat i osobním trenérem a kulturistou Jiřím Borkovcem.

Pokud jste patřili k velkým fanouškům soutěže Česko Slovenská SuperStar, tak určitě moc dobře víte, že se chystá velký megakoncert hvězd SuperStar, všichni finalisté totiž vystoupí 16. ledna v O2 aréně. Vstupenky na koncert si můžete koupit, ale také je můžete vyhrát třeba právě ve Snídani a lístky vylosují dvě hvězdy ze SuperStar, vítěz Martin Chodúr a finalista Ben Cristovao. Ti samozřejmě prozradí i to, jak se na koncert těší, ale i to, jak se jim vede.

A posledním tématem bude již zmiňovaná Ulice. Začal nový rok a tak je potřeba dozvědět se něco, co nás v novém roce v Ulici čeká, o tom bude hovořit právě Pavla Tomicová (Simona Pavlicová). Pavla Tomicová bude samozřejmě hovořit i tom, jak se ji daří v pracovním i v osobním životě a třeba prozradí i něco málo o své roli, uvidíme jak ji moderátoři Ivenka Kořínková a Aleš Lehký vyzpovídají. Tak se určitě dívejte již zítra na Snídani s Novou, která začíná za minutu šest, ale rozhovor s Pavlou Tomicovou bude v 8:25. 

Zpět