Snídani s Novou navštíví Michaela Badinková

18.11.2009 16:06

Kuba>

Obrázek “https://badinkova-misa.czweb.org/3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Mezi nejstarší pořady TV Nova patří ranní pořad Snídaně s novou. Myslím, že ranní vysílání TV Nova vám opravdu nemusím představovat, Snídani s novou zná snad úplně každý. Čas od času patří část Snídaně tématu Ulice, do této rubriky vždy přijde host, který má něco společného s Ulicí, buď je to režisér, producent, ale hlavně herci, který si rádi ráno přivstanou, aby mohli přijít na rozhovor do TV Nova. Téma Ulice bude patřit i čtvrteční Snídaně a jako host přijde herečka Michaela Badinková.

Míšu Badinkovou znáte samozřejmě ze seriálu Ulice jako Lenku Drápalovou. Lenka prožívá teď špatné období, po štěstí, které ji potkalo v podobě přítele Jardy Hejla, přišel "úlet" s tělocvikářem Hynkem Urbanem, do toho těhotenství a strach s kým dítě vlastně čeká. O miminko nakonec přišla, Lenka se z toho vzpamatovávala a chtěla na vše zapomenout, v tom se ale objevila kauza těhotné Gábiny a na povrch vyšel i románek s Hynkem. To se dostalo také do bulváru, kterýmu Jarda nevěřil, ovšem po přečtení smsky od Hynka vše pochopil - Lenka ho podvedla.

Nyní odjel Jarda na služební cestu, to pro oba znamená pár dní na přemýšlení. Jestli se to mezi Jardou a Lenkou dá opět dohromady je ve hvězdách, tedy spíše v hlavně scénáristů Ulice, na nich záleží, jak tento vztah dopadne. Diváci samozřejmě věří a doufají, že vše dopadne dobře a Jarda s Lenkou budou opět šťastní. I na toto téma se určitě budou ptát herečky Míši Badinkové moderátoři čtvrteční Snídaně s Novou, ale pokládat i jiné otázky.

Hlavní řeč bude samozřejmě o Ulici, ale na řadu přijde i osobní život herečky a také profesní život. Míša Badinková totiž není jen "uliční" herečka, zkušenosti také sbírá v divadle. Do Ulice ji objevil režisér Dušan Klein, který ji ještě před Ulicí objevil pro svůj film Jak básníci neztrácejí naději. Pokud se tedy chcete o herečce dozvědět dřív, tak se určitě zítra, tj. ve čtvrtek 19. listopadu 2009 dívejte na Snídani s novou. Pokud se dívat nemůžete, tak si rozhovor můžete odpoledne přehrát ve videoarchivu na Nova.cz. Herečka Michaela Badinková bude také hostem online chatu na ulice.nova.cz a to už tento pátek, o tom vás budeme ještě informovat.

Zpět