Spolu proti bariérám - už dnes večer na Nově

16.12.2009 14:06

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Dec2009//581399.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Dnes večer vysílá TV Nova velkou charitativní událost. V přímém přenosu můžete dnes od 20 hodin sledovat charitativní událost Spolu proti bariérám - Dárek pro ty, kteří nás potřebují. Jedná se již o 16. ročník a poprvé v tomto roce v přímém přenosu na Nově. Celý večer bude ve znamení 16, protože jde o 16. ročník, kdy jindy tedy tuto událost uskutečnit než 16. prosince. Během přímého přenosu bude 16 českých osobností v telefonickém spojení s diváky, kteří chtějí pomoc a darovat tak lidem, kterým jedna vteřina změnila celý život libovolnou finanční částku.

Celou charitativní událost zajišťuje Konto Bariéry, stěžejní projektem Nadace Charty 77. Letos mají velký cíl, vybral pro zdravotně handicapované 16 miliónů korun. Co myslíte, podaří se to? Pomoc můžete i vy a pomáhat budou i osobnosti ze seriálu Ulice. Pokud budete chtít příspět libovolnou částku je možné, že budete v telefonockém spojení zrovna s někým z Ulice, nebo s jinou osobností. Kdo bude pomáhat? Jiří Bartoška, Jiřina Bohdalová, Tereza Brodská, Ondřej Brzobohatý, Petr Dvořák, Tomáš Dvořák, Markéta Fialová, Václav Havel, Ondřej Hejma, Božena Jirků, Leoš Mareš, Hana Maciuchová, Dagmar Pecková, Bolek Polívka, Jatm Potměšil a Vladimíš Šmicer.

Symbolem celého večera je červený klaunský noc, ten si můžete od dnešního dne zakoupit na novinových stáncích po celé České republice, tato možnost bude jeden týden, tedy až do Štědrého dne. Zakoupením červného nosu pomůžete potřebným lidem, protože vybraná částka půjde právě na Konto Bariéry. Určitě tedy přispějte pokud to lze, i libovolná malá částka pomůže. Během dnešního večera podpoří charitativní večer také pěvecké výkony, zazpívat přijdou například Lucie Bílá, Chinaski, Miro Žbirka, Leona Šenková, Markéta Konvičková, Ewa Farna a další. Večer provází Marek Eben.

Pod tímto článkem se také můžete podívat na medailonky tří osobností z Ulice, kteří bez nároku na honorář budou dnes pomáhat s vybíráním finančních částek. Podpořit dobrou věc přijde Hana Maciuchová, která znáte coby profesorku Miriam Hejlovou. Přijde také Terezka Brodská, seriáolová Bára Jordánová a také Ondřej Brzobohatý, který v Ulici hrál právníka Marka Stránského. V seriálu už sice nehraje, ale stále patří mezi "uliční" partu.

Zpět