Staňte se tvůrci seriálu Ulice

04.06.2009 21:48

Kuba

Oficiální stránky seriálu Ulice ulice.nova.cz chystají velké proměnou, podle producenta seriálu Michala Reitlera by změna měla být hotová ještě do prázdnin, záleží na tom, zda to stihnout. Aspoň tak to prozradil produncet seriálu na online chatu, který proběhl minulý týden. Na chatu, ale prozradil ještě něco co se týče oficiálního webu Ulice. Tento web nabízí totiž opět něco nového, tvůrci se rozhodli, že dají šanci právě vám.

Již tu byla šance, aby jste si v seriálu zahráli, také se tak stalo a někteří z vás se mohli vidět ve speciálním velikonočním dílu, ve kterém se hrál fotbalový turnaj. Proběhl speciální casting a někteří z vás ho vyhráli a tak se dostali do Ulice. Nyní je tady další šance, ovšem ne, aby jste si zahráli v seriálu, ale aby jste o vytvářeli, tedy spoluvytvářeli, dnes byl odstartován projekt Inspirujte nás svými příběhy!

Je to úplně jednoduché. Když se díváta na Ulici, napadá vás, čím by ji tvůrci mohli obohatit? Tak tvůrcům pomožte a napište jim námět, jak by mohly vypadat další expizody seriálu. Spousta z vás takové nápady má, občas něco napíšete i k nám do diskuze, nebo mi píšete mailem, že máte nějaký nápad. Pokud vás něco napadlo, nebo se něco zajímavé událo ve vaší ulici, nebo vy sami jste prožili nějaký příběh, který by mohla prožít i nějaká postava z Ulice? Tak to napište tvůrcům Ulice a třeba váš nápad bude vybrát a příběh se objeví v Ulici.

Pište cokoliv, kolem nás se přeci děje spousta zajímavých příběhů a jeden z nich by se mohl objevit v Ulici. Pokud vás opravu cokoliv napadá, tak napište na email ulice.namety@nova.cz. Tvůrci se s vámi později spojí a možná se váš příběh objeví v budoucnu v Ulici. Pro seriál Ulice, stále platí heslo: "Možná je to vaše Ulice, možná jste to vy." Tak ukažte, že Ulice je i vaše a inspirujte tvůrce Ulice svými příběhy.

Zpět