Startuje hlasování v anketě TýTý 2009, nevýhoda pro Novu?

31.01.2010 16:23

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Mar2009//486814.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Oficiálně od zítřka, teda od 1. února 2010 můžete hlasovat již v 19. ročníku populární, televizní anketě TýTý 2009. V této anketě volíte nejoblíbenější tváře, které se v loňském roce objevovali na obrazovkách libovolných televizí a to ČT, TV Nova, TV Prima, TV Barrandov, také se dá hlasovat pro jejich pořady, seriály, ale také pro zpěváky a zpěvačky. Po několika letech, co TýTý vysílala TV Nova, se tato anketa vrací zpět na obrazovky České televize a už 27. března 2010 se ve finálovém večeru dozvíme vítěze celé ankety.

Anketa TýTý začíná skoro o měsíc dříve než tomu bylo loni, za to anketa TV Nova Anno 2009 zase začala o asi 14 dříve než loni. Díky těmto přesunům se tyto dvě ankety budou krýt, tedy anketa Anno 2009 a nominace v TýTý 2009. Protože do ankety Anno můžete hlasovat od 16.1. do 16.2. a v TýTý od 1.2. do 28.2. Celých 14 dní tedy bude probíhat hlasování současně. Pro TýTý jsou to teprve nominace, kde nominujete libovolnou tvář či pořad, v březnu bude probíhat ještě jedno hlasování a to už finálové.

TV Nova anketa Anno teď trochu znevýhodňuje, protože na ostatních konkurenčních televizí žádná podobná anketa není a diváci tak můžou hlasovat přímo do TýTý, diváci TV Nova se musí rozhodnout, pro kterou anketu budou hlasovat nebo musí hlasovat jen v jedné anketě. Naštěstí v obou anketách se dá hlasovat na internetu, což je zdarma oproti sms zprávám, takže věřím, že diváci TV Nova podpoří Ulici a její hvězdy i v anketě Anno 2009 i v anketě TýTý 2009.

Připomínám, že v kategorii herečka obhajuje loňské vítězství Hana Maciuchová (Miriam Hejlová) a v kategorii herec bude své vítězství obhajovat Rudolf Hrušinský. Vy je nejdříve musíte dostat do finále, tedy je musíte nominovat, ale samozřejmě nominovat můžete i ostatní herce a herečky ze seriálu Ulice a také věřím, že budete hlasovat pro samotný seriál. Před dvěmi lety Ulice zvítězila a stala se tak seriálem roku, loni skončila až na třetím místě, důvodem mohlo být také to, že spousta lidí více hlasovali pro paní Maciuchovou a pro pana Hrušinského a pro Ulici už tolik hlasovat nemohli.

Já, ale věřím, že letos nenecháme vyhrát žádný jiný seriál a budete bojovat za to, aby vyhrála Ulice a také aby se na dobrých místech umístili herci a herečky z Ulice. Jak můžete od zítřka hlasovat se dozvíte ve speciálně vytvořené rubrice TÝTÝ 2009, kde se dozvíte i další zajímavosti o anketě a podrobné informace o hlasování. Takže všichni "uličníci" spojme se a posílejme hlasy našeme oblíbenému seriálu Ulice, je to jen na nás.

Zpět