Šťastný pár Miriam a Vlasta odjeli na svatební cestu

12.09.2009 12:45

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Sep2009//547166.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Výlet do Norska stále někdo nebo něco komplikoval. Nejdříve to byl cestovní pas, který Miriam bohužel nemá, protože po Evropské unii už jezdí pouze na občanku, to by nebyl kapitán Bařinka, aby i tento problém nevyřešil, nakonec se ale zjistilo, že i do Norska pas nepotřebují. Byl tu ale ještě větší problém a to baba Nyklová, která svoji polovinu zájezdu chtěla pro sebe. Později se rozhodla, že svoji polovina Vlastovi prostě prodá za 25 000,- když se od Bařinky dozvěděla, že tento zájezd je vlastně svatební, tak dala šťastnému páru slevu. Vlasta nakonec Nyklové peníze dal a k cestě do Norska už nic nebránilo.

Paní profesorka září v září štěstím. Ještě před cestou ji totiž Vlasta požádal o ruku, i když si to trochu připravila sama. A teď tahle krásná "rybářská" a zároveň svatební cesta do Norska, i když svatební cesta před svatbou není moc obvyklá, ale Miriam a Vlastovi to vůbec nevadí a společně včera odjeli do Norska. A ještě k tomu, ji Vlasta před odjezdem krásně vyznal lásku a přiznal se ji, že ji opravdu moc miluje. My se ale bohužel musíme smířit s tím, že tento šťastný pár šest týdnů neuvidíme.

Rozhodně se, ale nemusíme bát, že by jsme o tento skvělý "týtý" pár přišli, oba herci, tedy Hana Maciuchová a Rudolf Hrušinský se na nás již teď moc těší, při dalších dílech, ovšem čekají na nás, až po návratu postav Miriam a Vlasty z Norska. Není snad nikdo z obyvatel Ulice i z fanoušků, kdo mi jim tuto romantickou cestu nepřál. Na Miriam s Vlastou už prostě jen čeká samé štěstí a po návratu z Norska se možná můžeme těšit na krásnou romantickou svatbu.

Před společnou svatbou tu ale bude ještě jeden malý zádrhel. Miriam Hejlová je totiž stále vdaná za svého muže Cyrila, kterého sice neviděla více jak dvacet let, ale právnicky je za něj stále provdaná, takže tento problém se musí ještě po návratu z Norska vyřešit, pro Miriam to nebude žádný problém, není snad nic co by nezvládla a když ji pomůže skvělá právnička Elen, tak to může dopadnout jedině dobře a společnému životu Miriam Hejlové a Vlastimila Peška už nebude stát nic v cestě, tedy snad.

Zpět