Také seriál Ulice fandí SupeStar (+video)

06.12.2009 12:53

Kuba>

https://www.topzine.cz/magazin/wp-content/uploads/2009/09/superstar.jpg

Česko Slovenská SuperStar, kterou vysílá každou neděli a pondělí TV Nova a TV Markíza sledují v obou zemí více jak tři milióny diváků, SuperStar se prostě stala hitem a není snad nikdo, kdo by o této velice populární soutěži neslyšel. Už za pár týdnů budeme znát vůbec prvního vítěze Česko Slovenské SuperStar a na tuto show se dívají i někteří herci ze seriálu Ulice. Kdo se na SuperStar dívá a komu herci a herečky z Ulice fandí? Čtěte dál a také se podívejte na video.

Ve videorozhovoru se redaktorka ptá Patricie Solaříkové, ta SuperStar sleduje pravidelně i v neděli i v pondělí a každé pondělí doma vždy tipují, kdo vypadne, zatím jim to vychází a komu fandí? Podle ní se vítěz stane Martin Chodúr, ale fandila také Monice Bagárové. SupeStar sleduje i jedna z nejlmladších hereček v Ulici NIkola Říhová (Pepina), ta na vítěze také tipuje Martina Chodúra, stekně tak i Petr Vršek (Pavel Tesařík), ten sice SuperStar moc nesleduje, ale fandí také Martinovi. Hudebník a herec Jakub Prachař (Ben) SuperStar vůbec nesleduje, viděl asi jen jeden díl, ale protože všichni mluví o Chodúrovi, tak mu také fandí.

Zpěvačka Markéta Zehrerová (Vanda) zpěvu rozumí, takže dokáže posoudit kdo je dobrý, proto také fandí Janu Bendigovi. Kuba Štáfek (seriálový Matěj) fandí jako většina Martinovi Chodúrovi. Za to Aneta Krejčíková (Gábina) má dva favority a oba Slováky - Dominiku Starou a Miroslava Šmajdu, oba mají podle Anety největší charisma a přihlásila by se Aneta Krejčíková do SuperStar - ne nikdy. Ale když byla první česká SuperStar, tak ji bylo líto, že nemá více let, ale teď by se v žádným případě nepřihlásila.

Eliška Křenková (seriálová Eliška Pávková) má také dva favority. Nejlepší je pro ni také Martin Chodúr, ale i Miro Šmajda je dobrý, protože je to dobrej šoumen. Na videu pod tímto článkem toho uvidíte víc a pozor na jednu malou chybu ve videu. U Pepiny Nekonečné je herecké jméno napsané Nikola Hronová, ale Pepinu hraje Nikola Říhová. Chybička se vloudí všude, ještě připomínám, že Nikola Hronová hrála Anežku Boháčovou.

Zpět