TV Nova dnes slaví své 16. narozeniny

04.02.2010 16:22

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images/600x338/Feb2010/596000.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nejúspěšnější, nejsledovanější a nejoblíbenější televize v Česku TV Nova dnes slaví narozeniny a to už 16. Ano je to tak, TV Nova je mezi námi již krásných 16 let, poprvé se tedy logo Novy objevilo na našich obrazovkách 4. února roku 1994, Nova vysílání v Česku zahájila Televizními novinami, tehdy snad nikdo netušil, že by za několik let mohla Nova patřit k nejsledovanější televizi. Nova přišla jako vítr, dřive diváci sledovali jen ČST (ČT), pak přišla Nova a vše se změnilo.

Neuvěřitelných 16 let si Nova drží své místo jako nejsledovanější televize. Ty nejlepší pořady, seriály, zahraniční filmy a další vysílá právě Nova, celých 43% za uplynulých 16 let vysílání obsahuje vlastní tvorba. Nova také řadu let patřila mezi televize, které vysílali nejvíce zábavných pořadů, vzpomeňme například Novoty, Dobroty, Go-Go show, Horoskopičiny, Ptákoviny a mnoho dalších skvělých pořadů. Na Nově se objevilo také spoustu vědomostních soutěží jako Riskuj, Pálí Vám to, Milionář, 1 proti 100, Kolotoč a další.

Další nej, které Nově patří je určitě zpravodajství, její Televizní noviny jsou řadu let nejúspěšnější, navíc v posledních letech se Nova může chlubit nejvybavenější zpravodajskou budovu, ze které se vysílají pořadu jako TN, Snídaně s novou, Střepiny a další. Úspěchy má Nova v posledních telech i na internetu, vlastní zpravodajský portál tn.cz a velmi oblíbený je i portál nova.cz, kde diváci najdou velký videarchiv všech pořadů, které Nova vysílala a dokoncě i některých pořadů, které již nevysílá.

Kdyby jste chtěli hledat televizi, která má za sebou nejvíc českých seriálů vlastní tvorby, tak určitě najdete opět Novu, mezi nejúspěšnější seriály patří například Pojišťovna štěstí, Hospoda, Nováci, Redakce, Ordinace v růžové zahradě, Ordinace v růžové zahradě 2, Kriminálka Anděl a další. Nova je také jediná televize v Česku, která se vrhla do natáčení zajímavého projektu, který ve světe má velkou oblibu, jedná se o nekonečný seriál, tzv. mýdlová opera a samozřejmě mluvím o seriálu Ulice, který se vysílá již od roku 2005 a patří mezi nejsledovanější a neojoblíbenější pořady TV Nova.

Nova se také může chlubit velkými projekty, které vysílala, jmenovat můžeme například reality show, jako je Česko hledá SuperStar, Výměna manželek, X-factor, Dům snů nebo ČeskoSlovenská SuperStar. Na Nově jsme také mohli sledovat spoustu přímých přenosů vyhlášení různých anket, jako TýTý, Slavík, Anno a další. Co tedy Nově popřát? Snad jen mnoho úspěchů a nové diváky, takže za web ulice--serial.webnode.cz přeji TV Nova všechno nejlepší k jejím 16. narozeninám.

Zpět