TV Nova dotočila svůj seriál Dokonalý svět

19.09.2009 13:31

Kuba

Obrázek “https://img.aktualne.centrum.cz/259/20/2592064-posledni-klapka-serialu-dokonaly-svet.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

TV Nova dotočila další původní seriál s názvem Dokonalý svět, poslední klapka padla toto úterý, tedy 15. září 2009. Seriál Dokonalý svět natáčí od 9. února tohoto roku a seriál je z prostřední módního časopisu, je tedy určen především ženám, ale i někteří muži si v tomto seriálu najdou své. Jednu z hlavních rolí si zahrála jedna herečka z Ulice, která kvůli přípravám Dokonalého světu omezila natáčení Ulice, jedná se o Terezu Brodskou, v Dokonalém světe hraje šéfredaktorku módního časopisu.

Další role si v seriálu zahráli například Jana Hlaváčová, Eva Sakálová, Jitka Čvančarová, Juraj Kukura, Sašy Rašilov, Vanda Hybnerová a mnozí další. Jednu roli si v seriálu zahrála také skvělá  herečka Hana Maciuchová, kterou známe z Ulice jako Miriam Hejlovou. Takže Tereza Brodská není jediná herečka z Ulice, která bude hrát v novém seriálu. Seriál bude mít 16 epizod a jak jsem už napsal děj se bude odehrávat ve vydavatelství módního časopisu Grace.

V seriálu si přijdou na své ženy, ale také muži, ti se určitě rádi podívají převážně na herečky, kterých je v seriálu samozřejmě více než herců. V seriálu se objevilo více jak 100 herců a hereček a také 24 profesionálních modelek. Natáčelo se v ateliérech ve Vysočanech, ale také v Pařížské ulici, v novém obchodním centru Arkády na Pankráci, na letišti v Kbelích nebo na golfovém hřišti na Karlštejně. Seriál bude určitě velice zajímavý, takže doporučuji ho sledovat.

Na jeho vysílání v televizi si však musíme ještě nějakou dobu počkat, protože seriál se teprve dotočil, teď poputuje do střižny a v novém roce by se mohl objevit na televizních obrazovkách, samozřejmě na TV Nova. Která se v posledních letech zaměřila hodně na natáčení českých seriálů, mezi ty nejpopulárnější patří samozřejmě Ulice, Ordinace nebo Pojišťovna štěstí. Nově přejeme tedy jen dobré seriály.

Zpět