TV Nova na tiskové konferenci představila své jarní schéma

16.02.2010 16:30

Kuba>

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Feb2010//599423.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

"Všechny cesty vedou k vám" to je motto TV Nova pro nadcházející jarní sezónu. Nova dnes odpoledne na tiskové konferenci představila televizní jarní schéma a rozhodně se máme na co těšit. TV Nova jako vždy připravuje nejlepší pořady, filmy a české či zahraniční seriály. Mezi jarním program samozřejmě nebude chybět i naše Ulice, ta bude mít své místo stále v čase, který každý věrný divák moc dobře zná, samozřejmě mluvím o čase každý všední den 18:30.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Feb2010//599429.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pokud jste ale věrními diváky TV Nova, tak vás určitě potěší i dobré zprávy z dalších programů. Jarní schéma Novy vypukne v prvním březnovém týdnu, například od 3. března se každou středu můžeme těšit na nové díly populárního sitcomu Comeback, s ním se vrací i staré, známé postavy jako Ozzák, Tomáš, Marcelka a další. Již delší dobu můžete každou středu sledovat reprízy tohoto úspěšného sitcomu.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Feb2010//599467.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pro věrné diváky českých, současných seriálů má TV Nova další dobrou zprávu. Vrací se i veleúspěšný seriál Pojišťovna štěstí a to se svou poslední, závěrečnou, pátou řadou. Diváci se na tento seriál mohou těšit každou neděli a to od 7. března. Hned v prvním díle zasáhne hrdiny seriálu velké neštěstí. Zemře jedna z hlavních postav seriálů Anička Krausová, manželka od Tomáše Krause, ten se nyní musí postarat o celou rodinu, zvládne to?

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Feb2010//599054.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Velká novinka, kterou nám TV Nova poprvé představí ve středu 3. března je jedinečný dokumentárně publicistický formát nazvaný Vizita. Diváci se mohou těšit na zajímavé příběhy lidí, které tíží velmi závažné choroby. Na tento pořad se můžete těšit každou středu ve 22 hodin a pořad je vytvářen i ve 3D technologii, rozhodně se máme na co těšit, tak nezapomeňte, každou středu sledovat TV Nova.

Kromě českých seriálů se můžeme těšit i na zahraniční tituly. Každou středu již můžeme sledovat novou řadu seriálů Dr. House, také Zákon a pořád: Útvar pro zvláštní oběti, Kriminálka New York, těšit se můžete i na nové seriály, jako třeba seriál Zvíře, ve kterém si zahrál i zesnulý Patrick Swayzi, tato role v seriálu Zvíře byla jeho poslední v životě. Kromě seriálů Nova vysílá i skvělé filmy, na jaře to budou například z českých U mě dobrý, Nestyda, František je děvkar nebo Vy nám taky šéfe. Ze zahraničních filmů to bude třeba Harry Potter: Fénixův řád, Dannyho parťáci 3, Shrek Třetí a další.

Novinky slibují i další "sourozenci" hlavní Novy. A to Nova Cinema, Nova Sport i MTV. O jedné velmi zajímavé novince na Nova Cinema se více dočtete v našem dalším článku. Novinky nás čekají i na internetu, odstartují například webové stránky pořadu Vizita. Nova a její další programy tedy slibují další a další zajímavé pořady, které se ponesou v mottu "Všechny cesty vedou k vám."

zdroj informací: nova.cz, tn.cz
zdroj fotek: nova.cz

Zpět