Ulice bodovala na fotbale

17.07.2009 14:15

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images//600x338/Jul2009/530215.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Letos proběhl již třetí ročník fotbalového turnaje Copretina Cup, ve kterém si každý rok své síly změří několik zajímavých týmů, jako každý rok, tak i letos bojovala také TV Nova a stejně jako loni, tak i nyní vyslala Nova zástupce hlavně ze seriálu Ulice, není divu, fotbal jim jde, to ukázali loni a dokonce i letos přímo v seriálu, při fotbalovém velikonočním Slavia Cupu, který se uskutečnil v Ulici.

TV Nova měla ve svém týmu Michala Reitlera (šéfproducent Ulice), seriálového Hrihorije neboli herce Alexandra Minajeva, který se postal do brány, zahrál si také Kuba Prachař, řidič Pepa Conk, osvětlovač Slim nebo Davir Vobořil, který v Ulici hrál Jeřábka. Ke konci se přidal také Kuba Štáfek, který zrovna doběhl z natáčení a celému týmu pomohl k vítězství na policii. TV Nova si vedl dobře, na policií vedl 2:0 pak přišel zlom a skóre se otočilo na 2:4, ale pak doběhl Kuba Štáfek a TV Nova zvítězila nad policií 5:4.

Zahrát si chtěl také Ondřej Pavelka, ale protože se trochu nachladil, tak raději do hry nešel, ale týmu chtěl také nějak pomoci, proto se stal na zápas "trenérem" a celý zápas doslova řval na hráče. Zkrátka jako správný trenér. Tým TV Nova, který měl silnou sestavu hlavně ze seriálu Ulice se tak dostal na stupínek vítězů, oproti loňskému ročníku se tedy zlepšili, také měli velký trénink při fotbalovém zápase v seriálu.

Všichni tak strávili krásné odpoledne s fotbalem a všichni se už moc těší na příští rok, kde do TV Nova opět nandá ostatní, tak uvidíme, jak si povedou příští rok. My samozřejmě celému týmu gratulujujeme. Na pár fotek ze zápasu se můžete podívat na oficiálním webu Ulice ulice.nova.cz, fotky najdete ve fotogalerii.

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images//600x338/Jul2009/530214.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

Zpět