Ulice dostala nové webové stránky

04.06.2009 21:50

Kuba

Je to skoro osm měsíců, kdy TV Nova spustila své nové webové stránky tv.nova.cz. Se spuštěním webu se také spustili velký videoarchiv, kde má své místo také seriál Ulice. Od 19. října 2008 si můžete přehrát všechny odvysílané díly seriálu Ulice a dalších pořadů a seriálů, ve videoarchivu najdete také různé speciály, které v televizi neuvidíte. Se spuštěním stránek přišla Nova také se stránkami svých pořadů, například Ordinace 2, Televizních novin, Koření, Pojišťovny štěstí atd.

Seriál Ulice má své webové stránky od samého začátku vysílání, první verze byla docela dobrá, pak přišla druhé verze, ta byla skvělá, bylo tam spoustu zajímavých informací, fotek, videí atd. Pak Nova přišla 19.10. 2008 s menší úpravou druhé verze webovek, tato úprava byla až do dnešního dne a dnes po seriálu Ulice spustila TV Nova úplně nové webové stránky, stále jsou na stejné adrese tedy na ulice.nova.cz.

Na webu najdete stále velké zajímavosti. Každý den budou články, které jsou ke přečtení každý den, na webu najdete stále informace o postavách i o hercích, zůstala i fotogalerie nebo vieogalerie. Bát se nemusíte také o pravidelné online chaty s herci z Ulice. První online chat na nových webovkách bude zítra s Terezou Bebarovou. Co na webu najdete nového? Tak například skvělou rubriku Hry. Tam  najdete všechny hry, které webové stránky Ulice nabízeli. Například Holky pro matěje, Vánoční pexeso nebo Fotbálek Ulice. Zkrátka nudit se tam nebudete.

Další novou rubrikou je Móda Ulice, to si myslím, že je velice dobrá rubrika. V této rubrice budou postavy a jejich oblečení v Ulici. Již teď tam najdete Terezu, Matěje a Gábinu. Můžete se podívat, jak se oblékají v Ulici a oblčení si můžete také koupit a můžete se oblékat stejně jako oni. Nový web hodnotím velice dobře. Procentuálně bych mu dal tak 99%, protože web je opravdu skvělý, krásná grafika a spoustu zajímavých informací, pod článkem máte ještě ukázku, tak se určitě podívejte na ulice.nova.cz.


Zpět