Ulice má dvě zrcátka TýTý

18.04.2009 22:19

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Apr2009//28239-web-990bcf.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Před chvíli skončil přímý přenos z vyhlášení cen v anketě TýTý 2008. Anketa, která je i pro Ulici velice důležitá. Diváci posílali hlasy v devíti kategoriích a jednou ročně se tak zjistí, kdo je u diváků nejvíce oblíbený letos. Ulice měla letos v nominacích celkem tři své koně. Loni to byly pouze dva, před rokem bojovala paní Maciuchová v kategroii herečka a samotný seriál v kategorii seriál roku. Loni měla Ulice velký úspěch, i Ulice i paní Maciuchová ve svých kategorích zvíztěli a paní Maciuchová se navíc stala absolutní vítězkou.

Jak už jsem psal, tak Ulice měla letos v nominacích tři koně. Loňský úspěch obhajovala Hana Maciuchová, nově byl nominován Rudolf Hrušinský a stejně jako loni, tak za seriál roku bojovala i Ulice. A výsledky jsou pro někoho šokujicího a pro někoho, to není žádné překvapení. Ze tří možných zrcátek Ulice získala dvě zrcátka a to v kategorii herec a herečka, bohužel v kategorii seriál roku Ulice nevyhrála.

A tak se z prvního místa může radovat opět paní Maciuchová a svoji premiéru ve vítězství může oslavit i pan Hrušinský, který dnes nemohl přijít na předávání cen a tak za něj cenu převzala kolegyně a již zmiňovaná herečka Hana Maciuchová. Samotný seriál roku pak skončil až na třetím místě. Předběhla ho Ordinace v růžové zahradě 2, která skončila první a druhý byl seriál Velmi křehké vztahy (VKV).

Z názorů našich čtenářů můžete vyčíst, že jich je většina nespokojených, já se ani nedivím. I vy můžete svůj názor vyjádřit v naší diskuzi. Celý záznam online zpravodajství najdete v podsekci TýTý 2008, brzy tam najdete také všechny výsledky. Těšit se můžete také na fotky z celého večera a připravím pro vás i ankety. Všem ještě jednou gratuluji.

Zpět