Ulice má tři nominace v TýTý 2008

06.04.2009 22:21

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///600x338/Mar2009//486814.jpg?fake=1238168226” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Již dnes ráno začalo hlasování ve finálové části televizní ankety TýTý 2008. Již několik hodin se tak hlasuje v celkem devíti kategorií, kde v každé kategorii je pět nominovaných, všichni dostali v nominacích nejvíce hlasů a tak postoupili dál. Seriál Ulice má zastoupení v celkem tří kategorií, je to úplně poprvé, co seriál obsadil takové kategorie, které mohl. Nominace jsou v kategorii herec, herečka a seriál roku. V jiných kategorií už to nejde, těžko by jsme hlasovali pro někoho v kategorii zpěvák nebo zpěvačka.

V loňské anketě TýTý 2007 obsadila Ulice pouze dvě kategorii a to seriál roku a herečka. Obě kategorie také vyhrály a Ulice se tak stala seriálem roku a Hana Maciuchová herečkou roku. Ale nyní už je tady další ročník a to již 18. ročník ankety TýTý, anketa tedy dospěla a po tolika letech je stále velice populární. Fanoušci nekonečného seriálu Ulice i letos utratili peníze jen proto, aby seriál a herce podpořili.

A kdo je tedy nominovaný? Už to určitě dávno víte, ale znovu si to připomeneme, stejně jako loni je i letos nominovaná herečka Hana Maciuchová, hlas ji můžete poslat pomocí sms ve tvaru TT 5 MACIUCHOVA. Poprvé byl nominován i herec Rudolf Hrušinský, který hodně hlasů získal také v anketě Anno 2008, pro pana Hrušinského v TýTý můžete hlasovat rovněž pomocí sms zprávy a to ve tvaru TT 4 RUD HRUSINSKY. A hlasovat můžete přímo pro seriál Ulice a to smskou ve tvaru TT 9 ULICE. Do jedné zprávy však můžete napsat jen jednu nominaci. Pokud chcete tedy hlasovat pro všechny, tak musíte napsat tři smsky. Z jednoho telefonního čísla můžete poslat 30 hlasů. A hlasy posíletej na číslo 900 15 08, cena sms je 8 Kč.

Více informací získáte také v podsekci TýTý 2008, kterou najdete na hlavní stránce, další info naleznete také na webu www.tyty.cz nebo nova.cz či ulice.nova.cz. Podpořte tedy Ulici i letos a nedovolte, aby vyhrál někdo jiný. :-) Výsledky se dozvíme 18. dubna, kdy bude vysílán přímý přenost předávání cen TýTý 2008, náš web vám bude přenášet online zpravodajství.

Zpět