Ulice musí uvolnit místo fotbalu

04.06.2009 21:49

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///440x248/Jun2009//514924.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Seriál Ulice běží každý všední den a to bez vyjímky. Ulici prostě nezastaví nic, ani státní svátek a tak jsme náš oblíbený seriál mohli vidět na Štědrý den, na Velikonoce i na další státem uznávané svátky. Je tady ale přeci jen něco, co Ulici zastaví a to je fotbal vysílaný v přímém přenosu, to se pak nedá nic dělat a fanoušci musí na jeden den oželet svůj oblíbený seriál. Naposledy se toto stalo 15. října loňského roku, kdy hráli Češi proti Slovák a to v čase, kdy běží Ulice a již zítra se podobná situace bude opakovat.

Opět budou hrát Češi, ovšem tentokrát to bude přátelské fotbalové utkání proti Maltě. Přímý přenos začíná v 17:10 a končí až v 19:30. To je zrovna doba, kdy běží seriál Ulice a tak musel uvolnit místo fotbalu a věrní fanoušci Ulice teď smutní, za to ti fotbalový fanoušci skákají radosti a na zítra mají svůj program rozhodně zajištěný. Jsou to samozřejmě většinou muži, takže ženám hlavně doporučuji silné nervy a možná i vatu do uší, pokud budete dávat góly.

Ale i některé ženy určitě fandí fotbalu a tak všichni budeme našim fotbalistům držet palce, aby nad Malout vyhráli, pokud pohrají, tak se nedá nic dělat, nebylo by to poprvé, ani naposledy. Pokud tedy zítra v 18:30 zapnete TV Nova a nepoběží váš oblíbený seriál, tak se nelekněte a nezoufejte, TV Nova nás o zítřejší díly rozhodně nepřipravý a nachystá je pro nás hned na nejbližší možný den, to bude v pondělí 8. června 2009.

V pondělí se budeme moci těšit na dvojnásobnou dávku Ulice, takže naopak fanoušci Ulice si křeslo u televize rezervujte již v 17:30 a všem vyřiďte, že na dvě hodiny jste mimo provoz a koukejte na díly s číslem 1359, 1360, 1361 a 1362. Z toho první díly vysílané od 17:30 do 18:30 budou díly, které původně měli být vysílané v pátek 5. června, takže se pak nedivte, když se bude v Ulici mluvit o pátku a ono už bude pondělí, další dva díly v klasickém čase už budou díly, které měli a budou vysílány v pondělí 8. června. Takže nezapomeňte, Ulice v pátek 5.6. nebude a dívat se na ni můžete v pondělí 8.6., tak se dívejte.

Zpět