Ulice opět musí uvolnit místo fotbalu

09.09.2009 15:07

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///440x248/Sep2009//546415.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Tak nám minulý týden začala Ulice a už se musíme smířit s tím, že jeden den náš oblíbený seriál neuvidíme. Dnes, tedy ve středu 9. září seriál Ulice nebude vysílán. Ulice musí uvolnit místo fotbalu, protože od 17:10 poběží na TV Nova přímý přenos přímý přenos kvalifikačního fotbalového utkání na MS 2010 a protože fotbal je přímý přenos, tak se nedá odložit a vysílat se bude až do 19:30 tedy do i v době, kdy běží Ulice. Připomínám, že hrají Češi proti San Marinu.

Naposledy tato situace byla poměrně nedávno a to 5. června, kdy se hrálo přátelské utkání proti Maltě, tehdy to byl pátek a i v tento den se Ulice nevysílala. Na všem, ale vždy musíme vidět něco pozitivního a tak nejen, že o dnešní díly nepřijdeme, ale dokonce je uvidíme už zítra a to už od půl šesté večer, takže zítra se můžeme děšit na dvojnásobnou dávku Ulice, která začíná v 17:30 a skončí až v 19:30, hned po sobě tedy uvidíme celkem čtyři nové díly, dva díly (od 17:30 do 18:30), které budou náhradou za dnešek a dva díly (od 18:30 do 19:30), tedy díly, které jsou naplánované na čtvrtek.

Fotbalový fanoušci tedy můžou jásat, my "uliční" fanoušci si tak aspoň můžeme na jeden den odpočinout od "našeho" oblíbeného seriálu. Pokud by to, ale přeci jen někdo nevydržel, tak připomínám, že seriál Ulice se také vysílá na TV Doma, kde jsou vysílané reprízy třetí sezóny. Podrobné časy vysílaní Ulice na TV Doma najdete v sekci Program. Na starší díly Ulice se také můžete podívat v archivu TV Nova a to na adrese tv.nova.cz. Náš web má pro vás i v den nevysílání Ulice vždy zajímavé informace, proto nás sledujte i nadále.

Zpět