Ulice se zapojí do pochodu proti rakovině prsu

05.06.2009 21:39

Kuba

https://www.breastcancer.cz/pub/img/projekty/avon-pochod/avon_pochod_2004.jpg

Tento rok probíhá již 9. ročník sbírkové akce AVON pochod proti rakovině prsu. Každým rokem ve více jak 50 zemí se zapojí do pochodu statisíce lidí a vy se můžete zapojit také. I letos bude tento pochod probíhat také v České republice a zůčastnit se ho může opravdu každý. Tak bojujme proti zákeřné nemoci, rakovině prsu. S touto nemocí bojují denně tisíce žen.

AVON Pochod 2009

V České republice bude AVON pochod probíhat zítra, tj. v sobotu 6. června 2009. Začátek akce je ve 14 hodin na náměstí Republiky v Praze 1, celá akce začne vystoupení skupiny Hamleti, ve které účinkuje Aleš Háma, který celou akci bude moderovat. Star pochodu je pak naplánovaný na 15:15 a trasa je dlouhá 5 km, zvládne ji ujít opravdu každý. Trasa povede z náměstí Republiky Celetnou ulicí na Staroměstské náměstí, dále přes Vltavu na Malou Stranu, pod Karlovým mostem přes park Kampa a pak stále podél řeky až do areálu Erper Golf Centra na Stakonické ulici na Smíchově, kdy bude cíl, přepodkládaný konec pochodu bude v 17:30. V cíli se můžete těšit na vystoupení Chinaski.

V cíli se můžete občerstvit, pro děti je nachystaný zábavný koutek, získáte také malé dárečky, můžete si udělat kosmetiku atd. Na celý pochod se musíte registrovat, stačí až na místě a pozor! Vstupenkou je tričko Avon pochodu, bez trička vás na pochod nepustí. Třičko si můžete koupit již v předstihu nebo až na místě, výtěžek z třiček pak půjde na pomoc boji proti rakovině prsu. Jedno třičko stojí 300,- ale při koupi nezapomínejte, že tím pomůžete dobré věci. Tak určitě pomožte a vyřažte si udělat krásné odpoledne, pomůžete tím dobré věci. Do pochody se zapojili také známé osobnosti, jako Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Dara Rolins, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Isssová a Lenka Termerová. Všechny ženy jsou zároveň tvářemi letošnho ročníku.


Letos poprvé se do sbírkové akce zapojili také postavy seriálu Ulice, které se na pochod chystají také. Pokud pravidelně sledujete seriál Ulice, tak jste si mohli všimnout, že s takovým nápadem přišla Simona Pavlicová, která si již zakoupila tričko a na AVON pochod se chystá, vytáhne sebou také Kateřinu Nekonečnou, která sama rakovinu má, takže ví, jaké to je. Ta si vezme také své děti, ráda se tedy přidá i Thea Nekonečná a Pepina Nekonečná. Seriál Ulice, tak opět podpořil dobrou věc a snaží se pomáhat těm, kteří to potřebují.

https://www.zdravaprsa.cz/img/non-flash.jpg

 

Zpět