Ulice to podruhé zkusí na Slovensku, tentokrát na TV Doma

30.07.2009 15:56

Kuba

Obrázek “https://static.markiza.sk/a501/image/file/5/0247/18RA0Hup.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

TV Markíza, která je z jednou z nejsledovanějších televizí na Slovensku a zároveň je sesterskou televizí TV Nova (protože patří pod stejnou skupinu CME) bude již podruhé vysílat český seriál Ulice. Poprvé to zkoušela loni v létě, když každý všední den v podvečer jsme na hlavním kanálu Markíza mohli sledovat konec druhé sezóny Ulice, byly to díly, které se u nás vysílali v květnu a v červnu.

Tento tah se Markíze ale moc nepovedl, přeci jen bylo léto a zájem o televizi je menší a tak Ulice na Slovensku spíše propadala. V září už také Markíza další díly neodvysílala. Nyní se rozhodla, že do stejné řeky vstoupí znovu. TV Markíza v září spouštění nový kanál TV Doma (digitální televize podobného typu jako u nás Nova Cinema). Nová slovenská televize má být orientovaná na ženy ve věku od 12-54 let. Na TV Doma diváci uvidí převážně telenovely a ženské seriály.

Nová slovenská televize staruje již za několik týdnů, v září už by se měla vysílat a podle všeho by TV Doma měla vysílat i v České republice (digitálně). Jak už jsem napsal, tak struktura nové televize bude spíše o ženských pořadech. TV Markíza má stále zakoupené vysílací práve na seriál Ulice a nyní ho využije pro svůj druhý kanál TV Doma, od září se tak slovenští diváci můžou těšit i na náš oblíbený seriál. Podle všeho, by TV Doma měla vysílat všechny díly od začátku, tedy od první sezóny.

Je také docela možné, že TV Doma nabídne i další seriály z TV Nova. Na nové slovenské televizi budou také seriály či pořady, které se již vysílali na TV Markíza, ale nová televize slibuje i nové seriály, které se na Slovensku ještě nevysílali. Kdo z českých diváků od září TV Doma naladá, tak si může od začátku vychutnat seriál Ulice a to v televizní podobě. Ulice bude na slovensku pravděpodobně vysílaná česky.

Obrázek “https://i.iinfo.cz/urs/tv_doma_ta_caka_laska.gif-124886805400334.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Promo na nový kanál Markízy. Foto: Mediálne.sk
Zpět