Ulice válí, Dům snů stále pod průměrem

17.09.2009 17:35

Kuba

Obrázek “https://www.radiotv.cz.adela.abradio.cz/wp-content/uploads/import/ulice.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Podzimní schéma má zatím zcela nečekaného šampióna. Nezřídka je nejsledovanějším pořadem dne Ulice, kterou vysílá TV Nova.

 

Ulice se nyní často ocitá na čele denního žebříčku sledovanosti, který zveřejňuje portál Tn.cz. Její sledovanost se nedostává pod milion diváků a například její share z pátku 11. září, kdy překonala i americký film World Trade Center, byl 47,08%.

I včera Ulice tabulce sledovanosti dominovala - 1 203 tisíc diváků a share 49,6%. Porazila tak i Hříšný tanec, který Nova mimořádně zařadila do vysílání (1 094 tisíc diváků, share 41,3%).

Za neúspěšný můžeme na druhé straně považovat start stavební reality show Dům snů. Jeho první díl u diváků totálně propadl porazili jej všichni hlavní soupeři (Pošta pro tebe a Hádej, kdo jsem!)

Druhý díl si vedl o něco málo lépe a nechal za sebou primáckou soutěž. Na Dům snů se ve středu 16. září dívalo 854 tisíc diváků (share 24,48%). Stále však zůstává v závěsu veřejnoprávní Pošty pro tebe (942 tisíc diváků, share 27,27%).

Jednou z příčin slabých výsledků Domu snů může být až dvanáctiminutové zpoždění oproti televiznímu programu (Dům snů včera začal až ve 20:12, Pošta pro tebe už ve 20:01)

Zdroj: ATO - Mediaresearch; údaje jsou platné pro kategorii 15+

autor: Martin Šinkovský

radiotv.cz

Zpět