Ulice vtrhne na obrazovky už 16. srpna?!?

04.08.2010 09:00

Kuba>

Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/200002060-086a90b584/seri%C3%A1l%20ulice3.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

V TV Programu se objevila zajímavá informace, na kterou nás upozornil v naší diskuzi Víťa, kterému moc děkuji. Ta zajímavá informace se samozřejmě týká Ulice. Od 16. srpna 2010 je v programu TV Nova na 18:25 každý všední den zařazena Ulice.Jak je to možné? To Ulice startuje už tak brzo? Protože zatím podle dostupných zpráv by Ulice měla svou šestou sezónu začít 30. srpna 2010, je tedy možné, že by seriál začal už o celých 14 dní dříve?

Pokud máte na konec srpna naplánovanou dovolenou a už teď se tedy bojíte, že kvůli dovolené neuvidíte Ulici, tak se nebojte, rozhodně nejde o premiérové epizody šesté sezóny. Otázkou ale stále zůstává, co to tedy jsou za díly? TV Program hlásí tuto zprávu: "Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Připomentě si osudy vašich oblíbených seriálových hrdinů před startem nové, ještě poutavější, sezóny. Původní český seriál.; režie: Marián Kleis.

Tato zpráva je k Ulici každý den od 16. srpna a je bez čísla epizody. Neznám přesnou odpověď na otázku, o jakou Ulici vlastně půjde, určitě to budu ale zjišťovat. Zatím můžeme jen hádat. Může jít o speciální díly, které nás mají navnadit na šestou sezónu. Můžou to být také epizody, které byly vysílané v červnu a tvůrci Ulice chtějí, abychom si je připomněli ještě před začátkem šesté sezóny. Možná to jsou také nějaké speciální díly typu Léto s Ulicí. Možností je hodně, co si myslíte vy? Pište do naší diskuze.

Zpět