Ulici si včera nenachalo ujít skoro 1,5 miliónů diváků

13.10.2009 17:25

Kuba

Včerejší díl seriálu Ulice se zapíše do historie jako jeden z nejsledovanějších dílů. Ano je to tak, včera se na Ulici dívalo neuvěřitelných počet lidí a tvůrci Ulice musí mít velkou radost, protože takové číslo se ve sledovanosti Ulice objevuje opravdu málokdy, největší sledovanost má Ulice vždy o státních svátcích nebo v době, kdy se v Ulici řeší nějaké zajímavé téma, ale včera nebyl žádný svátek ani se neřešilo žádné velké téma a i přesto si Ulici nenechalo ujít velké množství lidí.

A kolik lidí se tedy včera dívalo na Ulici? Včera, tedy v pondělí 12. října 2009 se seriál Ulice nenechalo podle tn.cz ujít 1 478 000 a to v kategorii 15+ toto číslo je opravdu velice krásné. Průměrně se totiž na Ulici dívá asi 1,2 - 1,3 mil. lidí, takže vše co je více je moc pěkné. Ulice se včera stal třetím nejesledovanějším pořadem v Česku, předběhl ho na druhém místě Víkend a na prvním Česko Slovenská SuperStar. V procentech mělo Ulici zaplou 48,50% divíků.

Obliba seriálu Ulice roste a to je jen dobře, i když se tento seriál vysílá již pátým rokem, tak se dívá ještě více lidí než na samotném začátku a aby toho nebylo málo, tak v průzkumech se lidem Ulice líbí mnohem více teď než třeba první řada. My jen tedy věřím, že sledovanost Ulice se nebude měnit a bude stále tak dobrá, jako zrovna včera. Pokud se i vy chcete dívat na denní seriál Ulice, tak si určitě zapněte TV Nova každý všední den v 18:30.

Zpět