Upoutávka na seriál Ulice na TV Doma

20.08.2009 16:07

Kuba

Náš web vás pravidelně informuje o vysílání českého serilá Ulice na Slovensku a jak jsem již slíbil, tak vás budeme i nadále informovat o našem českém seriálu Ulice, který se bude od 31. srpna vysílat opět na Slovensku a to na nové televizi TV Doma, kterou TV Markíza (sesterská televize TV Nova). Slovenští diváci budou mít tedy možnost sledovat osudy našich hrdinů na svém programu. Jak jsem vás již informoval, tak Ulice startuje vysílání na TV Doma pilotním filmem Zlatá muška a od večera 31.8.2009 bude vysílat třetí sezónu Ulice.

Ovšem TV Doma již odstarovala, ne ještě oficiálně svůj program, ale část slovenských diváků může již TV Doma naladit, odstarovala tedy testovací verze, na které běží upoutávky na filmy a seriály, které na TV Doma od září můžou diváci vidět. No a protože jedním z hlavních programů nové televize TV Doma bude již zmiňovaný seriál Ulice, tak i Ulice má na TV Doma v testovací verzi svoji upoutáku. Ti, kteří se nemůžou dívat na TV Doma, tak si upoutávku můžou přehrát na našem webu, video najdete pod článkem.

Tak se určitě na upoutávku podívejte, je docela zajímá a na závěr ještě připomínám, kdy se na Ulici naši sousedé můžou těšit. Již 31.8. 2009 ve 13:55 se můžete těšit na Zlatou mušku a večer pak na začátek třetí sezóny Ulice. Podrobný program najdete na našem webu v programu TV Doma (Aktuální díly > Program > TV Doma). Nebo stačí na hlavní stránce kliknout na logo TV Doma. A čeští diváci se také můžou podívat na program TV Nova, pátá sezóna Ulice startuje rovněž 31.8. 2009, ale na Nově.

Zpět