V seriálu Ulice proběhla velice zajímavá výměna

12.08.2009 18:19

Kuba

Obrázek “https://img.blesk.cz/img/1/article/33698_import.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vraťme se o pár let do minulosti. Přesně asi o tři roky zpět, psal se rok 2006, v České republice se pět měsíců vysílal úplně nový seriál, který vnesl do dějin českých seriálů nový vítr. V září 2005 totiž odstartoval projekt, který se bude vysílat tak dlouho, dokud bude bavit diváky, ano mluvím o nekonečném seriálu Ulice, který v sezóně 2005/2006 startoval svou první sezónu a letos v září se dostává do páté sezóny, už to tedy budě pět let, co se Ulice vysílá.

Obrázek “https://media.super.cz/423/14238-350x466-wbhq6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Seriál Ulice není vyjímečný jen tím, že je to seriál nekonečný, je to seriál ze života a tvůrci, kteří seriál začali vyrábět chtěli, aby se v něm diváci našli. To se také stalo a my diváci prožíváme příběhy s našimi hrdiny a spousta z nás podobné příběhy zažila na vlastní kůži. V Ulici se děje spoustu zajímavých situací, ale jedna opravdu zajímavá se uskutečnila 9. února roku 2006, tedy v době, kdy Ulice vstupovala do šestého měsíce vysílání a ve čtvrtek večer v 18:45 se v Ulici stalo něco, co se ještě nikdy předtím v žádném českém seriálu nestalo.

Jedině v seriálu Ulice totiž proběhla zajímavá výměna manželek (a to nemluvím o pořadu TV Nova, který se do Ulici později také dostal). Herečka Tereza Brodská v roce 2005 musela podstoupit operaci plotýnek a musela tak asi na měsíc přerušit všechny své pracovní aktivity. Bylo to asi někdy v listopadu roku 2005, ale seriál Ulice, kde paní Brodská hrála jednu z hlavních rolí se prostě bez "Báry Jordáné" neobešel. Musel se tak najít náhradní plán, jak celou situaci vyřešit a přišlo se se zajímavým plánem výměny.

Obrázek “https://media.super.cz/423/14237-600x450-7hgr2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Do seriálu prostě naskočí jiná herečka. A jak se řeklo, tak se také stalo. Terezu Brodskou na nějaký čas vystřídala herečka Veronika Žilková a nikdo neměl "nic poznat." Veronika začala natáčet v listopadu, ale tyto díly se začali vysílat až v únoru 2006. Do domácnosti Jordánových jednou ráno zazvonila "nová" Bára (Žilková) a vyměnila se za "starou" Báru (Brodská). Obě se tedy sešli v bytě Jordánových, vyměnili si pár vět a "stará" Bára (Brodská) odešla. Že se Bára Jordánová změnila z černovlásky na blondýnu samozřejmě všichni poznali, Bára prostě změnila účes, ale i obličej.

Určitě si na tuto "výměnu" pamatujete, pokud tedy sledujete Ulice od začátku. Připomínám, že výměna proběhla ve 114 díle a tento díl se vysílal 9.2. 2008 (podívejte se na tento díl v archivu TV Nova zde). Herečky se vyměnili na 26 dílů, tedy asi na pět týdnů. Celý díl, kde se Veronika Žilková vymněnila s Terezou Brodskou si také půžete připomenout v naší fotogalerii, kde najdete fotky z epizody 114.

Zpět