V Ulici již brzy zemře jedna z hlavních postav (POZOR! Čtěte jen pokud nechcete přijít o překvapení)

23.01.2010 11:08

Kuba>

https://media.rozhlas.cz/_obrazek/00905929.jpeg

Tento článek je jen pro ty, kdo sleduje aktuální díly. Ti z vás, kteří nikdy nechtějí přijít o překvapení a tím tedy nesledují ani aktuální díly, tak si prosím tento článek nečtěte. Pokud tedy zatím nechcete vědět kdo v Ulici zemře.

Úspěšný seriál Ulice opouští jedna z hlavních postav. Velký šok zažije pekařství Stárek a syn a Vilma Nyklová už v pátek 5. února 2010. V tento den totiž zemře postava Miloslava Stárka, majitele pekařství Stárek a syn, který před dvěmi roky podvedl Václava Krále a odkoupil od něj dům i s firmou Království hraček, kterou přebudoval na pekařství. Vilma Nyklová tak přichází v pořadí již o druhého manžele a stane se tak už dvojnásobnou vdovou, její první manžel byl Stanislav Nykl (otec Lumíra).

Mislova Stárka hrál v Ulici skvělý herec Stanislav Zindulka, o kterém se již v loňském roce psalo, že seriál Ulice kvůli zdravotním problémům opustí. Čas, ale běžel a Stárek stále v Ulici kraloval, až do teď. Smrt Stárka v Ulici bude pro někoho velký šok, pro někoho to ovšem bude šok příjemný, musíme totiž připomenout, že Stárka moc lidí v Ulici v lásce nemá, stejně tak i doma u televizních diváků nepatří Stárek mezi oblíbené postavy, šok to určitě bude pro zaměstnance firmy i jeho ženu Vilmu a nevlastního syna Lumíra.

Jak to bude dál s firmou Stárek a syn je zatím ve hvězdách, zda se tato firma zruší úplně nebo ji převezme nový majitel, to se uvidí až v únoru. Miloslav Stárek se v Ulici naposledy objeví 5. února 2010, kdy mu selže srdíčko a zemře. Otázkou také zůstává, jestli Stárek napsal závět, tím by také mohl firmu přepsat třeba na svou milenku Květuš Vavruškovou, na to je opravdu zatím času dost. My vás budeme i nadále informovat o všem, co je aktuálního kolem Stárka.

Zpět