Václav Mareš coby pan Liška naposledy v Ulici 1. září

01.06.2009 21:58

Kuba

Obrázek “https://image.tn.nova.cz/media/images///440x248/May2009//513347.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Je to dva dny, co nás opustil skvělý herec s velkým H pan Václav Mareš. Již po jeho úmrtí vyplula na povrch diskuze o tom, jak zmizí z Ulice pan Liška. Kterého právě Václav Mareš již čtyři roky v Ulici hraje. Celá Ulice je ze smrtí tak skvělého herce zhrocená, spoustu kolegů ze seriálu se neubránilo slzám, to jsme mohli vidět i v dnešní reportáži odvysílané v Televizních Novinách na Nově.

"Pořád, i když byl nemocný, měl neuvěřitelný humor a takovou tu jiskru v oku, která mi bude chybět," komentuje smutnou událost pro server tn.cz Adrian Jastraban, který v seriálu Ulice hrál syna Václava Mareše. Nejen kolegové z Ulice, ale věrní fanoušci tohoto herce smutní, odešel herec, který stvárnil několik desítek rolí a všechny role byly opravdu skvělé. "Buďte sbohem pane Mareši. Byl jste osobnost a budete chybět nejen ulici, nám všem!!!" napsal fanoušek k nám do diskuze. "Jsem z toho velice smutná, dědu Lišku jsem obrečela, bude chybět nejen nám v Ulici ale mnoha a mnoha lidem co ho vídávali ve filmech i na prknech, která znamenají svět...bude to znít asi lacině, ale říkám, díky pane mareši, díky za všechno co jste nám divákům ve svých postavách předal." nešetřila slovy další fanynka v diskuzi. Další podobné příspěvky se objevovali nejen v naší diskuzi, ale i na ulice.nova.cz a v dalších diskuzích.

Co bude dál s postavou dědečka pana Lišky? V seriálu nám bude všem moc chybět, naposledy se s ním v Ulici rozloučíme 1. září 2009, kdy s ním bude odvysílána poslední epizoda. "Poslední scénu s panem Václavem Marešem diváci televizního seriálu Ulice uvidí v úterý 1. 9. V tento den se rozloučíme jak s panem Marešem, tak s postavou Dalibora Lišky," řekla Blesk.cz koordinátorka seriálu Johana Brzobohatá. Jak se ale s postavou rozloučíme neprozradila. Pravděpodobně i v seriálu pan Liška zemře.

„Pan Václav Mareš stejně jako děda Liška dokázal pohladit vřelými slovy, povzbudit chápajícím úsměvem a rozdávat radost a pohodu na každém kroku. Jeho odchodem ztrácí uliční rodina skvělého kolegu a laskavého, dobrosrdečného člověka. Bude nám velmi, velmi chybět,“ pro oficiální web seriálu Ulice ulice.nova.cz reagoval na smrt Václava Mareše producent seriálu Ulice Michal Reitler.


Ještě jednou tedy sbohem pane Mareši. Budete nám všem moc chybět. V seriálu Ulice měl pan Mareš poslední roli. Naposledy se tedy v seriálu s panem Mareš rozloužíme 1. září, tedy v druhém dílu páté sezóny, který se bude vysílat po prázdninách, nezapomeňte se určitě dívat, na našem webu vám tuto scénu ještě připomeneme.

Zpět