Vasilij Ševčenko skončil v Ulici

19.06.2009 14:33

Kuba

https://media.super.cz/922/119222-600x450-760jw.jpg

Otázka, která ve vzduchu visela již několik týdnů je zodpovězena. Není snad nikdo z fanoušků Ulice, kdo by nechtěl vědět, jak to dopadne z Vasilem. V diskuzích byly různé teorie, že neumře, jen že někam odjel. Po dnešním díle takové teorie už být nemusí. Vasilij Ševčeno v Ulici zemřel a tak se loučí z celým seriálem, stejně tak jako barman Vráťa Kovář, který byl zastřelen.

Dnešní díl byl opět velice dramatický a velice povedený, podle mého hodnocení byl dnešní díl jeden z nejpovedenějších za celou existenci Ulice. A bylo jen málo tak dobrých dílů. Ingrid Ševčenko, manželka Vasila se s ním dnes naposledy rozloučila a to při hodně smutném loučení, nejdříve musela identifikovat tělo svého muže, pak se zhroutila a později se málem poprala se Světlanou, může za vše Světlana?

Vasilij Ševčenko neboli herec Robert Jašków se v Ulici objevuje již dlouho, nejdříve celkem neškodný mafián a bratranec Světlany se v Ulici zamiloval do již zmiňované Ingrid Šmídové. Jejich láska byla tak velká, že se vzali a plánovali svoji cestu do zahraničí, kde chtěli zůstat natvralo. Vasil v Ulici bojovat s Lumírem, ten vydal vyhlášku o konci hazardu ve městě. To se Vasilovi nelíbilo a tak chtěl Lumíra zlikvidovat, hlavy nakonec padaly, ale ne Lumírova. Celá akce skončila smrtí Vráti Kováře a nyní i Vasila.

Stejně tak jak herec Pavel Nečas (Vráťa), tak i Robert Jašków se s Ulicí loučí a náš oblíbený seriál opouští další postava a odchází smutným příběhem. Na internetových stránkách seriálu Ulice ulice.nova.cz si můžete připomenout cestu Vasila ve speciálních videií, odkaz jste mohli vidět přímo i ve vysílání seriálu Ulice. Pokud tedy chcete vidět videa, tak se podívejte zde. Na závěr připomínám, že brzy se můžete těšit na rekapitulaci dnešního dílu v sekci Rekapitulace.

Zpět