Velikonoční Slavia Cup již v pondělí v Ulici

10.04.2009 22:20

Kuba

Obrázek “https://ulice.web.nova.cz/Nova/archive/images/28187-320x240-6c4fe7.T1239380219.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Už jen třikrát se vyspíme a budou zde Velikonoce. Ale velcí fanoušci našeho oblíbeného seriálu se netěší jen tak na Valikonoce, ale spíše na večer na půl sedmou. To se bude totiž vysílat seriál Ulice a tentokrát velikonoční speciál, na který se všichni těšíme již dlouhou dobu. Vyjímečně se bude Ulice vysílat už za pět půl sedmé, takže uvidíme více našeho seriálu. Všichni se sejdme u televize a budeme držet palce našim fotbalistům.

Loni na Velikonoce se v hospodě u Henryho hrál šipkařský turnaj, letos se tvůrci Ulice rozhodli pro fotbal a to ve velkém množstvím. Přípravy probíhají již několik týdnů, vybírání  hráčů, hledání trenéra a hlavně tréninky, to vše předchází pondělnímu fotbalovému turnaji. A tento díl bude opravdu speciál. Zahrají si v něm nejen skoro všechny postavy z Ulice, ale také speciální hosté.

Protože jeden z týmu bude také Televize Nova, tak se můžete těšit na známé tváře z tohoto seriálu, uvidíte tak třeba Raye Korantenga nebo Pavla Svobodu a další známé tváře z TV Nova. Podívat se přijde také Vladimír Šmicer, který se už jednou v Ulici objevil a záhajil tak fotbalovou mánii v Ulici. Fotbalem žijí úplně všichni a to nejen hráči, ale také fanouškové. Jako například Pepan, ale v pondělí se objeví ještě jeden fanoušek, kterého bude hrát Milan Šteindler.

Určitě se tedy v pondělí na Velikonoce dívejte na seriál Ulice, již v 18:25. Pokud se nebudete moc dívejte, tak nezoufejte, hned druhý den si budete moci přehrát celý díl v archivu na www.nova.cz, stejně tak, jak si můžete přehrát už dříve vysílané díly. Takže v pondělí Go, hospoda, go! a držte palce týmu FC Hospoda.

Zpět