Velká trojka na mezinárodním filmovým festivalu pro děti a mládež

02.06.2009 21:53

Kuba

Líbila se vám letní filmová komedie určená hlavně pro děti Velká trojka? Možná tento film neznáte, ale pokud jste fanoušky seriálu Ulice, tak vám tento film rozhodně nemusím představovat. Film Velká trojka pochází z "dílny" seriálu Ulice a film otevřel čtvrtou sezónu seriálu Ulice. Film natočil režisér Kryštof Hanzlík a zahráli si v něm dětské role Ulice, jako Matyáš Valenta (František), Nikola Hronová (Anežka), Anna Marie Valentová (Ema) a Josef Navrátil (Mirek). Dále si ve filmu zahráli například Kateřina Lojdová, Petr Vršek, Jiří Lábus a také Václav Mareš, který v sobotu zemřel.

Jak už jsem napsal, tak film je určený hlavně pro děti, ale na své si přijdou také dospělý, film je letní komedie, odehrávaná na jednom českém hradě, kde děti z dětského domova jsou na výletě a učí se divadelní hru, kterou na konci filmu předtaví. Ovšem, trojlístek dětí zjistí, že z hradu chtějí ukrást vzácný obraz a musejí ho tedy zachránit, ať se děje co se děje. Film končí samozřejmě dobře, obraz se zachránil a divadelní hra měla velký úspěch.

TV Nova se nyní spojila s filmovým festivalem ve Zlítě a dětský film Velká trojka bude vysílat na 49. ročníku mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně a to pozor! Film se bude vysílat již zítra, takže pokud máte čas a do Zlína to nemáte daleko, tak určitě přijďte. Film se zatím vysílal v televizi a nyní bude mít své vysílání v kině a to v Godlen Apple Cinema, v sále č. 3. Takže pokud chcete fim vidět znovu, tak přijďte zítra, tj. ve středu 3. června 2009 na promítání filmu. Projekce začíná v 10:45 hodin.

Těšit se můžete nejen na samotný film Velká trojka. Součástí promítání bude také autogramiáda některých herců, kteří si ve filmu zahráli. Takže hned po skončení projekce se určitě řaďte ve foye Golden Apple Cinema, v sále č. 3 a již teď se na vás těší herci Petr Vršek (Pavel Tesařík), Kateřina Lojdová (vychovatelka Janků), Nikola Hronová, Josef Navrátil a sourozenci Matyáš a Anna Marie Valentovi. Všichni herci se na vás moc těší.

Zpět