Viktor Verner - Miroslav Šimůnek

22.08.2010 10:29

https://image.tn.nova.cz/media/images///365x205/Jun2007//10818-web-abda02.jpg

To co si teď procházíte v našem letním speciálu Zpátky do minulosti, tak věřte, že je to všechno. Více už toho nebude, vítám vás u posledního vydání tohoto našeho speciálu. Celkem jsme vás bavili osm týdnů. Každý týden jste se mohli podívat na nové fotky, připomenout si některou postavu a podívat se na Léto s Ulicí (pokud jste tak již neudělali). Nyní už tedy ve fotogalerii najdete všechny fotky, brzy přidám také fotky do naší galerie na galerie.cz. I dnes se opět můžete připomenout jednu postavu, která už z Ulice dávno odešla.

Dnes si připomeneme postavu, po které šílela spousta žen z Ulice, mezi ně patřila hlavně Monika Farská či Lenka Drápalová. Řeč je o postavě se jménem Viktor Verner. Viktor se poprvé v Ulici ukázal v první sezóně, asi v polovině sezóny. Nastoupil na místní gymnázium jako nový tělocvikář. Zamilovali se do něj snad všechny studentky a nejen studentky, ale i profesorky, například Lenka Drápalová, se kterou Viktor nějaký čas bydlel, protože neměl kam jít. Nakonec, ale Viktor podlehl mladé Monice Farské, která s ním dokonce odjela do Ugandy, když zjistila, že to není nic pro ní, tak se vrátila. Viktor už se ale nevrátil a zůstal v Ugandě, tím také jeho příběh v Ulici skončil. Jeho další návrat do seriálu se neplánuje.

Viktora si zahrál herec, moderátor a model Miroslav Šimůnek. Po skončení Ulice se těmto aktivitám i nadála věnoval a stále věnuje. Vidět jsme ho tak mohli například ve filmu Svatba na bitevním poli (kde si zahrálo několik herců z Ulice). Dále se věnoval moderování a tak jsme ho mohli vidět coby moderátory Miss České republiky nebo jeho vlastního pořadu Nepodceňuj blondýnky. Nadále se věnuje moderování společenských akcí. Objevil se také v seriálu Přešlapy.

https://nd01.jxs.cz/345/335/660fa72618_10343352_o2.jpg Obrázek “https://ulice--serial.webnode.cz/_files/system_preview_detail_200025540-7909b7a03c-public/star%C3%A9%20epizody_32.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Zpět