Vrátí se do seriálu Ulice Zdena Čistá?

23.10.2009 19:56

Kuba>

https://www.ceskatelevize.cz/specialy/vypadas-skvele/205522160520013/serial01.jpg

Díváte se na seriál Ulice od začátku vysílání? Pak vám určitě něco říkají jména jako Václav Král, Marie Králová, Stanislav Nykl, Bety Stárková, Digi Stránská, Zdena Čistá... to je jen pár jmen, které jsme mohli vidět v Ulici. Všichni, ale ze seriálu odešli, buď na svou vlastní žádost nebo na po domluvě s tvůrci seriálu. A občas se stane, že se některá starší postava do seriálu vrací, například ještě s Marii Královou se počítá, Digi Stránská by se taky ráda vrátila a již za pár týdnů se můžeme těšit na poslední jmenovanou postavu a to Zdenu Čistou.

Herečka Jana Švandová, která Zdenu Čistou hrála to prozradila v rozhovoru pro TV Magazín. "V Ulici momentálně nejsem, ale snad bych se tam měla od ledna zase vrátit, na což se velmi těším, protože jsem byla u zrodu seriálu před více než čtyřmi lety a dodnes se mi líbí." prozradila herečka Jana Švandová pro TV Magazín. Podle této informace se tedy na Zdenu Čistou můžeme znovu těšit. Otázkou ale zůstává, jestli se v seriálu objeví již v lednu nebo v lednu začne natáčet. Pokud se už v lednu v Ulici objeví, tak již nyní by měla začít natáčet.

Pamatujete si kdo Zdena Čistá vůbec je? Věrní diváci Ulice to určitě vědí, ale kdo by se snad začal dívat na Ulici až teď, tak vám o postavě něco řeknu. Zdena Čistá byla sekretářkou ve firmě na hračky Království hraček, firmu vlastnil Václav Král, který již zemřel a v nemoci prodal dům Stárkovi, ten tam nyní má pekárnu. Zdena byla celý život do Krále zamilovaná, ten ale miloval jen svou ženu Marii. Po smrti Krále a zavření Království se Zdena Čistrá vytratila. Je to tedy již více jak rok.

My pro vás budeme samozřejmě i nadále sledovat návrat Jany Švandové do seriálu a hned jak budeme vědět něco více, tak vám to samozřemě prozradíme. V novém čísle TV Magazínu si s Janou Švandovou můžete přečíst rozhovor a dozvíte se mnohem více než jen o jejím návratu do seriálu. V rozhovoru se například dozvíte i to, v jakých filmech či představeních ji nyní můžeme vidět. Tak si rozhovor určitě přečtěte.

Zpět